جزییات خبر

دوشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۰۶۷۳
گزارشگر : ۸۰
استاندار قزوین:

عدالت آموزشی را با جدیت پیگیری می کنیم

(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۴۲

استاندار قزوین گفت: امروز آموزش مجازی دانش آموزان دغدغه ای است که تلاش می کنیم با عدالت آموزشی پیگیری و اجرا شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ هدایت اله جمالی پور در مراسم اهدای 350 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند که در سالن اجتماعات اداره قزوین برگزار شد، بیان کرد: افتخار ما این است که الگویمان کسی است که جزو اشرف مخلوقات و از بهترین آفریده های خداست، کسی که دغدغه خدمت به محرومان را داشت.

وی ادامه داد: در شرایط سخت اقتصادی کار مدیریت سخت است و امید است که خداوند توفیق دهد تا کارهای بزرگی را برای جامعه به خصوص محرومان انجام دهیم.

استاندار قزوین اضافه کرد: خدمت به مردم و نیازمندان را وظیفه خود می دانیم چراکه دردآشناییم، این خدمت بسیار ارزشمند است و در این میان کارکنان کمیته امداد این توفیق را یافته اند که خادم محرومان باشند؛ این افتخار بزرگی است که باید آن را قدر بدانیم.

وی افزود: توفیق خدمت به مردم و به خصوص محرومان به بندگان صالح خداوند سبحان اعطاء می شود تا این کار مهم را که توصیه ائمه اطهار و عمل اولیای الهی است، انجام دهند.

جمالی پور عنوان کرد: این امر پر ارزش را ارج می نهیم و تشکر و تقدیر خود را داشته باشم امید است برکت مال فعالان این عرصه بیشتر شود.

وی توضیح داد: امروز جامعه نیاز به این کارها دارد وقتی شرایط جامعه سخت می شود باید این هنر را بیشتر کنیم که دستگیری از یکدیگر را فرصت بدانیم چراکه بسیار معیشتشان دچار آسیب شده است.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: امروز دستگیری از دیگران هنر است؛ اگر همه افرادی که توانایی دستگیری دارند به میدان بیایند دیگر فقیری نمی ماند.

وی اعلام کرد: امروز آموزش مجازی دانش آموزان دغدغه ای است که تلاش می کنیم با عدالت اجرا شود، روزهای نخست مجازی شدن فضای آموزشی 13 هزار دانش آموز فاقد این ظرفیت بودند و امروز کمتر از 6 هزار دانش آموز از شبکه شاد محروم هستند.

استاندار قزوین یادآورشد: ویروس کرونا همچنان وجود دارد و هر مدتی رنگش عوض شده و تغییر می یابد از این رو لازم است شرایط زندگی خود را مدیریت کنیم تا در این بستر دانش آموزان از تحصیل محروم نشوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید