جزییات خبر

دوشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۰۶۷۲
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خبرداد؛

ادامه غیبت 6 هزار دانش آموز در شبکه شاد

(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۳۹

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: سال گذشته تعداد دانش آموزانی که به دلایل مختلف در شبکه شاد غیبت داشتند 13هزار نفر بود که در حال حاضر این رغم به 6 هزار نفر رسیده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسنعلی اصغری  در مراسم اهدای 350 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند که در سالن اجتماعات اداره قزوین برگزار شد، بیان کرد: امروز با اهدای این تعداد تبلت بار دیگر لذت و شیرینی و شادکامی دانش آموزان نیازمند استان ما بیشتر شود.

وی با تقدری از کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: ممکن است همه ما وظایفی داشته باشیم ولی کسانی که شایسته تقدیر هستند و بزرگ بوده و بزرگ می اندیشند و بزرگ خواهند ماند خیرانی هستند که صحنه های به یادماندنی را از خود خلق کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اضافه کرد: باید در برابر خیران و نیکوکاران سرتعظیم فرود آوریم چراکه صحنه های زیبایی خلق کردند و این صحنه ها خلق نمی شود مگر در قالب مدیریت هوشمند مدیران ارشد استانی، که به افزایش ارزش افزوده منجر می شود.

وی افزود: امروز شاهد یکی از این مدیریت های هم افزا هستیم البته دغدغه استاندار از ما بیشتر بوده است و باید تأمین ابزار هوشمند برای دانش آموزان را بستاییم.

اصغری عنوان کرد: ما امروز در استان با کمترین مشکل مواجه هستیم و باید تلاش کنیم امکان آموزش عادلانه برای همه دانش آموزان فراهم کنیم.

وی اظهارکرد: اسفند یک سال پیش 13 هزار دانش آموز با مشکل ابزار مناسب برای شرکت در کلاسهای آموزشی در فضای مجازی مواجه بودند ولی امروز به همّت خیران و با کمک مدیران استان کمتر از 6 هزار دانش آموز داریم که با این مشکل مواجه هستند تا به سمت آموزش با کیفیت و عادلانه حرکت کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد:  امروز همه تلاش می کنیم تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کنیم؛ آموزش و پرورش به نوبه خود سعی کرد از این فضای بحرانی عبور کند و نشان داد از پویایی لازم بهره مند است و در استان هم تلاش کنیم بستر شایسته ای را فراهم کنیم تا فقر نداشتن به فقر آموزش تبدیل نشود.

وی یادآورشد: امید است این گونه کارهای ارزشمند را بیش از پیش داشته باشیم و با اقدام خیران کارهای بهتری را انجام دهیم چراکه شأنی جز خدمت به مردم نداریم از این رو در راستای خدمت به مردم از ظرفیت های مختلف استفاده می کنیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید