جزییات خبر

دوشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۰۶۷۱
گزارشگر : ۸۰
در شب میلاد جواد الائمه(ع) صورت گرفت؛

اهدای 350 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند

(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۰۹:۴۶

در شب میلاد نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت جواد الائمه (ع)، 350 دستگاه تبلت میان دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در مراسم اهدای 350 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند که در سالن اجتماعات اداره قزوین برگزار شد، بیان کرد: خدمت به محرومان رسالت اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

مهرعلی حق گویان ادامه داد: در این میان برخی از خدمات کوتاه مدت و برای رفع مشکلات روزمره و برخی از خدمات به عنوان سرمایه گذاری و جزو برنامه های پایدار و بلندمدت محسوب می شود.

وی اضافه کرد: یکی از خدمات ماندگار و اثرگذار کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمت به دانش آموزان محروم و نیازمند است تا از تحصیل محروم نشوند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: در اواخر سال گذشته و با گسترش ویروس کرونا موضوع آموزش مجازی مطرح شد و در گام نخست دو هزار و 100 نفر دانش آموز تحت حمایت شناسایی شدند که برای تحصیل در فضای مجازی به تبلت و یا گوشی هوشمند نیاز دارند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع نیازمندی دانش آموزان تحت حمایت برای حضور در کلاس های مجازی مطرح و خیران پای کار آمدند و به لطف خدای متعال امروز 350 دستگاه تبلت تهیه و توزیع خواهد شد و با اهدای این 350 دستگاه شمار تبلت و گوشی های توزیع شده به هزار و 415 دستگاه می رسد.

حق گویان عنوان کرد: برای این تعداد تبلت یک میلیارد تومان هزینه شده که نیمی از آن را خیران داده و مابقی از محل هم افزایی منابع داخلی کمیته امداد تأمین شده است البته برخی از این نیکوکاران برای خرید تبلت از صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تسهیلات قرض الحسنه گرفتند.

وی با اشاره به عملکرد کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: امروز به مردمی که کنار آنها زندگی می کنیم، می بالیم چراکه با کمک اقشار مختلف توانسته ایم رتبه نخست را در حوزه اشتغال کسب کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: برنامه اشتغال زایی کمیته امداد استان قزوین چهارهزار و 880 فقره بود که امروز بیش از 6 هزار و 700 اشتغال ایجاد شده است.

وی یادآورشد: یکی دیگر از خدمات پرهزینه کمیته امداد امام خمینی (ره) مسکن است که در روزهای اخیر شاهد تحویل 134 واحد مسکونی به نیازمندان در قزوین و آوج بودیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید