جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۷:۴۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۰۵۹۴
گزارشگر : ۸۰
همزمان با افتتاح مرکز نیکوکاری شهید فخری زاده؛

۲۲ مرکز نیکوکاری در استان قزوین افتتاح شد

(چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹) ۱۷:۴۴

با حضور مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد ۲۲ مرکز نیکوکاری در استان قزوین افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین در مراسم افتتاح ۲۲ مرکز نیکوکاری در استان که به صورت نمادین و در اداره کل تبلیغات اسلامی  استان قزوین برگزار شد، بیان کرد: با لطف و عنات خداوند متعال امروز شاهد افتتاح مرکز نیکوکاری شهید فخری زاده در اداره کل تبلیغات اسلامی استان هستیم و همزمان ۲۲ مرکز نیکوکاری هم در سطح استان افتتاح می شود.

فرزاد فرهادی ادامه داد: هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری، واگذاری کار مردم به مردم است و ما درصدد هستیم با این اقدام فاصله بین خیرین و نیازمندان  را کوتاه کنیم و کمک به نیازمندان با حفظ کرامت آنان صورت گیرد.

وی عنوان کرد: با افتتاح این 22 مرکز، تعداد مراکز نیکوکاری در استان به ۱۰۵ مرکز رسیده است که نسبت به سال گذشته ۶۶ درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد: مراکز نیکوکاری نیازمندان و خیران را شناسایی کرده و کمک ها را به صورت مستقیم به دست نیازمندان می رسانند.

وی یادآور شد: مراکز نیکوکاری با هدف تأمین معیشت خانواده های نیازمند در محلات تأسیس شد و امروز در مراکز نیکوکاری کمک به نیازمندان به صورت تخصصی در حوزه اشتغال و مسائل فرهنگی دنبال می شود تا نیازمندان  در محله خود خدمت را دریافت کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۶۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید