جزییات خبر

پنج شنبه / ۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۲۰:۱۴
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۵۱۳۵
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد:

تحویل ۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده در استان همدان

(پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹) ۲۰:۱۴

با حضور رئیس کمیته امداد در استان همدان ۴۰۰ واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل سال گذشته، پس از بازسازی، به مددجویان تحویل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم افتتاح و واگذاری ۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده در استان همدان با حضور رئیس کمیته امداد و استاندار و مدیرکل کمیته امداد همدان برگزار شد.
سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در حاشیه افتتاح این واحدها با گرامیداشت فرا رسیدن روز جهانی قدس گفت: در سیل سال گذشته در استان همدان بیش از ۲ هزار واحد مسکونی مددجویان خسارت دید که ۱۱۰۰ مورد نیازمند بازسازی بود.
وی با اشاره به اینکه ۵۰۰ واحد آسیب‌دیده از سیل، سال گذشته بازسازی و تحویل مددجویان شد، افزود: امروز نیز به صورت همزمان ۴۰۰ واحد به بهره‌برداری رسید و مابقی واحدها نیز تا تیرماه افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به ضرورت توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تاکید کرد: امسال ۴۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در زمینه اشتغال اعطا می‌شود و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز در زمینه اشتغال روستایی در نظر گرفته است.
بختیاری با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌ها امسال باید ۲۰۰ هزار شغل برای مددجویان ایجاد شود، تصریح کرد: سال گذشته ۱۷۵ هزار و ۹۰۰ شغل از سوی کمیته امداد ایجاد شد که بر این اساس این نهاد ۴۰ درصد ایجاد اشتغال کشور را به خود اختصاص داد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۷۷۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید