جزییات خبر

پنج شنبه / ۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۶
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۵۱۲۹
گزارشگر : ۸۲
با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد و اداره تبلیغات اسلامی؛

هم‌زمان ۶۵ مرکز نیکوکاری در سطح استان کرمان افتتاح شد

(پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۳۶

هم‌زمان با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد استان کرمان و اداره تبلیغات اسلامی استان ۶۵ مرکز نیکوکاری به‌منظور استفاده از ظرفیت روحانیون ثابت مساجد در سطح استان راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در حاشیه انعقاد این تفاهم‌نامه با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری در حوزه مشارکت‌های مردمی راه‌اندازی و مجوز آن‌ها صادر می‌شود گفت: اقدامات اداره تبلیغات اسلامی در بحث همکاری با کمیته امداد ارزشمند و قابل‌تقدیر است.


وی بابیان اینکه در مراکز نیکوکاری بحث مددکاری اسلامی را دنبال می‌کنیم افزود: در این راستا در خیلی از مناطقی که با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم از ظرفیت روحانیون ثابت بهره می‌گیریم.


صادقی بابیان اینکه توانمندسازی و کمک به طرح‌های اشتغال مددجویان از رسالت‌های اصلی کمیته امداد است گفت: مددجویان باید به سمت اشتغال هدایت شوند و باراهنمایی و هدایت و نظارت بر طرح‌های آن‌ها مانع از منحرف شدن آن‌ها از مسیر شویم.


وی به راه‌اندازی اداره امور بانوان کمیته امداد کرمان اشاره کرد و گفت: باوجود سختی‌ها و مشکلاتی که بر سر راه‌اندازی این اداره وجود داشت، خوشبختانه توفیقات خوبی با راه‌اندازی این اداره حاصل‌شده است.


غلامحسین حقانی، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان کرمان نیز بابیان اینکه مراکز نیکوکاری به مساجد وجه اجتماعی می‌دهد گفت: کمیته امداد ظرفیت بزرگی در نظام جمهوری اسلامی است و با انعقاد این تفاهم‌نامه و راه‌اندازی ۶۵ مرکز نیکوکاری با محوریت روحانیون ثابت در مساجد فضایی مناسبی برای خدمت‌رسانی به محرومان ایجادشده است.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید