جزییات خبر

پنج شنبه / ۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۵۱۲۷
گزارشگر : ۸۰
امام جمعه الوند:

مردم را با خدمات امداد بیشتر آشنا کنید

(پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۴۸

امام جمعه الوند گفت: مردم باید بیش از این با خدمات کمیته امداد امام (ره) آشنا شوند تا مشارکت بیشتری در کمک به نیازمندان داشته باشند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام مسعود مهدوی در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به تغییر رئیس کمیته امداد شهرستان البرز بیان کرد: در هر مجموعه ای تغییرات لازم است، باید پس از طی دورانی افراد جدید با فکرهای نو بیایند.

وی ادامه داد: از همین رو انتصاب رئیس کمیته امداد شهرستان البرز باید سرآغاز تحول و اقدامات نو و شایسته ای باشد.

امام جمعه الوند اضافه کرد: کمیته امداد امام (ره) تاکنون خدمات بسیاری به نیازمندان ارائه کرده است ولی لازم است این خدمات و گستره آن برای مردم تشریح و تبیین شود.

وی خاطرنشان کرد:  مردم باید بیش از این با خدمات کمیته امداد امام (ره) آشنا شوند تا مشارکت بیشتری در کمک به نیازمندان داشته باشند.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: کمیته امداد تلاش می کند تا بستر ارائه خدمات  شایسته به مددجویان را فراهم کند از این رو بر ظرفیت سازی و افزایش تعداد حامیان و کمک های مردمی تأکید داریم.

مهرعلی حق گویان تصریح کرد: اعتماد امروز مردم به کمیته امداد سرمایه حرکت ها و برنامه های مختلف است از این رو با این سرمایه ذی قیمت برای خدمت به مردم گام برمی داریم.

وی با اشاره به لزوم اجرای توانمندسازی اظهارکرد: شکی نیست که توانمندسازی یک تدبیر شایسته برای رهایی فرد از فقر و محرومیت است، تا زمانی که افراد برای تأمین معیشت زندگی خویش به کمک دیگران نیاز داشته باشند، باید برای توانمندسازی آنها تلاش شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین توضیح داد: افراد دارای توانایی و مهارت هایی هستند و یا ظرفیت هایی برای برخی مهارت آموزی ها دارند که در کمیته امداد این مهارت شناسایی شده و برای افراد فاقد مهارت و علاقمند، دوره آموزشی برگزار می شود.

وی اعلام کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده طی سال 99 برای حدود پنج هزار مددجو فرصت شغلی ایجاد می کنیم که با آموزش و نظارت بر اعطای تسهیلات و کمک به فرایند اجرای طرح اشتغال، پایداری این مشاغل بیشتر خواهد بود.

حق گویان یادآورشد: کمیته امداد برای کارفرمایانی که مددجویان را بکارگیری کنند بسته تشویقی تدارک دیده که بر این اساس به ازای هر مددجو 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به کارفرما اعطاء می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید