جزییات خبر

پنج شنبه / ۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۵۱۲۳
گزارشگر : ۹۱
رییس کمیته امداد شهرستان چابهار مطرح کرد؛

توزیع 30 هزار پرس غذای گرم و 620 سبد غذایی بین مددجویان و نیازمندان چابهار

(پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۱۹

رییس کمیته امداد شهرستان چابهار گفت: در راستای اجرای رزمایش همدلی برای ایران همدل بیش از ۳۰ هزار پرس غذای گرم و ۶۲۰ سبد غذایی بین مددجویان و نیازمندان شهرستان چابهار توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا گلزاری مقدم، رییس کمیته امداد شهرستان چابهار گفت:  از ابتدای ماه مبارک رمضان بیش از سی هزار پرس غذای گرم ، با رعایت نکات بهداشتی طبخ و بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد در حوزه شهری و روستایی شهرستان چابهار توزیع شده است.

وی ارزش ریالی هر سبد غذایی را بیش از 300 هزار تومان عنوان کرد و افزود:روغن ،برنج،مرغ،رب گوجه فرنگی،نخودو عدس، اقلام هر سبد بوده که با توجه به نیاز  جامعه هدف و با اولویت زنان سرپرست خانوار و  روستاهای دور دست که از محرومیت بیشتری برخوردار هستند توزیع شده است.

رییس کمیته امداد شهرستان چابهار ادامه داد:با عنایت پرودگار و حضور همیشه در صحنه افراد نیکوکار به ویژه در ماه مبارک رمضان ، شاهد شکوفایی همدلی و دستگیری از نیازمندان در ماه میهمانی خدا هستیم که تاثیر بسزایی در کاهش موقت مشکلات اقتصادی اقشار کم بضاعت دارد.

گلزاری مقدم گفت:  کمیته امداد امام خمینی (ره) چابهار با بیش از ۴۷۰۰ خانوار تحت حمایت ، به واجدین شرایط خدمات حمایتی ،آموزشی و اشتغال ارائه می کند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید