جزییات خبر

چهارشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۱۲۰
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام:

میزان بالای تورم در ایلام مشکلات اقتصادی خانواده های مددجو را شدت بخشیده است

(چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۸:۲۲

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: بالا بودن میزان تورم در استان ایلام در سالهای اخیر، مشکلات اقتصادی خانواده های مددجو و نیازمند استان را شدت بخشیده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در دیدار با مدیر امور شعب بانک ملی استان ایلام بیان کرد: علاوه بر تورم و فقر اقتصادی موضوع فقر فرهنگی  در برخی مناطق نیز در محرومیت استان ایلام تأثیر گذاشته است.
وی با بیان اینکه ایجاد توسعه در استان ایلام همت مسئولان و مشارکت جدی آنان را می طلبد افزود: در این زمینه بانکهای استان از طریق سرمایه گذاری و پرداخت تسهیلات می توانند نقش مهمی داشته باشند.
موسی نژاد به برنامه های توانمندسازی کمیته امداد برای خانواده های مددجو اشاره کرد و گفت: بهترین خدمت به خانواده های مددجو این است که بتوانیم آنها را به توانمندسازی برسانیم که در این زمینه ایجاد اشتغال برای آنان از ابزارهای مهم توانمندسازی آنان است.
وی تصریح کرد: به همین خاطر کمیته امداد با ایجاد اشتغال برای نیازمندان و مددجویان که بانکهای استان نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند راه توانمندسازی این خانواده ها را در پیش گرفته است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با تقدیر از همکاری های بسیار خوب بانک ملی استان ایلام با این نهاد در زمینه ایجاد اشتغال برای خانواده های مددجوی جویای کار گفت: خوشبختانه این بانک سال گذشته به همه تعهدات خود در این زمینه عمل کرده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید