جزییات خبر

چهارشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۱
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۵۱۱۳
گزارشگر : ۹۸

افتتاح مرکز نیکوکاری جوانان استان البرز

(چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۳۱

مرکز نیکوکاری جوانان استان البرز باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات اجتماعی به جوانان در حوزه توانمندسازی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و سایر مسائل مرتبط با جوانان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری جوانان البرز با تأکید بر اینکه البرز از مهاجرپذیرترین استان‌های کشور است و اقشار جوان در معرض آسیب‌های اجتماعی متعددی هستند گفت: باید با آموزش‌های لازم در مقوله توانمندسازی، چرخه فقر را قطع کرد تا با کمک خیرین بتوانیم نسبت به ایجاد اشتغال برای جوانان مؤثر باشیم.
وی افزود: مرکز نیکوکاری جوانان استان البرز می‌تواند نقش مؤثری را در کاهش آسیب‌های اجتماعی حوزه جوانان ایفا کند.
محمدی فرد با تأکید بر اینکه مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) هستند گفت: مرکز نیکوکاری جوانان استان البرز باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات اجتماعی به جوانان در حوزه توانمندسازی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و سایر مسائل مرتبط با جوانان افتتاح شد.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به لزوم توانمندسازی جوانان در حوزه کارآفرینی و اشتغال گفت: آموزش مهارت‌های زندگی از مهم‌ترین اقداماتی است که مجمع جوانان البرز می‌تواند آن را به مرحله عمل برساند.
 
تعداد بازدید : ۵۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید