جزییات خبر

سه شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۳
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۰۸۸
گزارشگر : ۱۰۰

پرداخت بیش از 1800 مورد تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان ایلامی توسط توسط بانک قرض الحسنه مهر/ پرداختی های قرض الحسنه ای از اصلی ترین خدمات کمیته امداد است

(سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۶:۱۳

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: پرداختهای قرض الحسنه ای از باسابقه ترین و اصلی ترین خدمات کمیته امداد به جامعه هدف و قشر نیازمند جامعه در دهه های گذشته بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در دیدار با مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر استان ایلام بیان کرد: یکی از اهداف مهم کمیته امداد در برنامه ششم این نهاد این است که پرداخت ها و خدمات این نهاد به سمت قرض الحسنه ای برود تا تأثیر آن در زندگی مردم بیشتر باشد.
وی ادامه داد: از بدو تأسیس کمیته امداد در چهارچوب اداری این نهاد همواره واحدی به نام «امور وام» وجود داشته و از سالهای گذشته نیز صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه راه اندازی شده که نشان دهنده اهمیت پرداخت های قرض الحسنه ای در این نهاد است.
موسی نژاد  با اشاره به اینکه توانمندسازی خانواده های مددجو از برنامه های مهم کمیته امداد است تصریح کرد:پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به جامعه هدف یکی از زمینه های مهم بر ای تحقق این موضوع است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با تقدیر از همکاری و تعامل خوب بانک قرض الحسنه مهر استان ایلام با کمیته امداد استان گفت: سال گذشته 168 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه از طرف این بانک به بیش از هزار و 800 مددجوی این نهاد پرداخت شده است.
موسی نژاد افزود: از این میزان تسهیلات،66 میلیارد ریال آن وام قرض الحسنه اشتغال و 102 میلیارد ریال نیز تسهیلات قرض الحسنه حمایتی بوده است.
مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر استان ایلام نیز در این نشست گفت: خدمت به قشر محروم و نیازمند همواره یکی از برنامه های مهم این بانک در پرداخت تسهیلات بوده و در این زمینه مددجویان کمیته امداد در اولویت هستند.
کاوه نائینی به دیگر خدمات این بانک اشاره کرد و گفت: خوشبختانه همه خانواده های روستایی استان ایلام به تعداد بیش از 40 هزار خانوار توسط این بانک بیمه حوادث شده اند.
وی ادامه داد: در سطح کشور فقط سه استان از چنین مزایایی برخوردار شدند که استان ایلام یکی از این سه استان بوده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید