جزییات خبر

سه شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۰
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۵۰۸۲
گزارشگر : ۹۸

افتتاح مرکز نیکوکاری جامعه فوتبال استان البرز

(سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۴۰

مرکز نیکوکاری جامعه فوتبال استان البرز باهدف بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات به نیازمندان جامعه فوتبال و عموم محرومان افتتاح شد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری جامعه فوتبال البرز با تأکید بر ظرفیت مطلوب خیران و فعالان عرصه فوتبال کشور گفت: دفتر این مرکز نیکوکاری در مجموعه ورزشی شریعتی کرج واقع‌شده و بناست در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) البرز به نیازمندان خدمت‌رسانی کند.
وی افزود: در این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان، جمعی از پیشکسوتان فوتبال کشور و اهالی فوتبال حضور داشتند.
محمدی فرد با تأکید بر اینکه مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) هستند گفت: مرکز نیکوکاری جامعه فوتبال استان البرز به‌عنوان یکصد و پنجاه و چهارمین مرکز نیکوکاری استان البرز فعالیت خود را در حوزه خیر و احسان آغاز می‌نماید.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز بابیان اینکه مراکز نیکوکاری در سه نوع فراگیر، تخصصی و محلی در استان فعالیت می‌کنند گفت: مراکز نیکوکاری "قلب سلیم" با فعالیت در امور درمانی، "مهر آرا" با فعالیت در امور مشاوره ازدواج، "کانون وکلا" با فعالیت در امور حقوقی، حضرت زینب (س) با فعالیت در امور قرآنی "فرشتگان کسب‌وکار"با فعالیت در امور اشتغال نیازمندان ازجمله مراکز نیکوکاری تخصصی هستند.
 
تعداد بازدید : ۵۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید