جزییات خبر

شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۵۰۱۱
گزارشگر : ۳۸
با همکاری فنی و حرفه‌ای، کمیته امداد و سپاه هرمزگان انجام شد؛

افتتاح کارگاه جهادی شهدای ناوچه کنارک در بندرعباس / تولید ماسک توسط زنان سرپرست خانوار

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۵۲

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان از افتتاح کارگاه تولیدی به نام شهدای ناوچه کنارک و تولید ماسک توسط زنان سرپرست خانوار در بندرعباس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ عبدالرضا خسروانی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: کارگاه تولید ماسک بهداشتی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای، کمیته امداد استان و نیروهای جهادی سپاه هرمزگان، مزین به نام شهدای ناوچه کنارک با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در بندرعباس راه‌اندازی شد.

خسروانی گفت: به‌منظور تأمین نیروی کار موردنیاز در این کارگاه، تعداد 20 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت، از سوی کمیته امداد معرفی و پس از آموزش توسط گروه جهادی الزهرا (س) در این کارگاه مشغول به کار شده‌اند که بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته روزانه بین سه تا پنج هزار ماسک باکیفیت استاندارد را تولید و با همکاری سازمان صنعت معدن تجارت استریل و به بازار عرضه می‌کنند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان افزود: پس شیوع ویروس منحوس کووید-19 در استان و از اسفندماه سال گذشته تاکنون، با مشارکت مددجویان این نهاد تعداد 8 کارگاه تولید ماسک بهداشتی در هرمزگان راه‌اندازی شده و در زمینه تولید اقلام بهداشتی فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید