جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۹۷۵
گزارشگر : ۸۰
امام جمعه بوئین زهرا:

هر کس که به مردم خدمت کند دشمن او را تحریم می کند

(پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۲۹

امام جمعه بوئین زهرا گفت: خدمت به مردم ارزش دینی، انسانی و انقلابی است از این رو هر کس که به مردم خدمت کند دشمن او را تحریم می کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام اسد ا... رضوانی روز گذشته در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: شما در نهادی با عنوان کمیته امداد خدمت می کنید که اساس کارش تقواست چراکه یکی از راه های رسیدن به تقوا خدمت به مردم است.

وی ادامه داد: احسان به نیازمندان کار بزرگ و ارزشمندی است و جلوه بارز این احسان، توانمند سازی مددجویان است چراکه به آنها عزت می دهد.

امام جمعه بوئین زهرا با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) در خصوص صاحبان انقلاب، اضافه کرد: در طی چهل سال گذشته و حتی قبل از آن هم دیده ایم مردم مومن ایران عزیز به ویژه اقشار مستضعف خالصانه و جان برکف پا در رکاب دین و نظام اسلامی ایستاده اند و این موضوع رسالت شما در خدمت به خانواده های نیازمند را دوچندان می کند.
وی عنوان کرد: امروز نیز دشمن با تحریم اقتصادی به دنبال ایجاد شکاف میان مردم و نظام است از همین رو تحریم های اقتصادی را به روش های مختلف اجرا می کند.

حجت الاسلام رضوانی تصریح کرد: خدمت به مردم ارزش دینی، انسانی و انقلابی است به این دلیل است که می بینیم هر کس که به مردم خدمت کند دشمن او را تحریم می کند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان هیچ گاه از توطئه و خرابکاری علیه این نظام کوتاهی نکرده و به دنبال به زمین زدن این نظام هستند ولی خدمت به این مردم، بزرگترین ضربه به تلاش های مذبوحانه دشمن می زند و نقشه آنان را نقش برآب می کند.

امام جمعه بوئین زهرا با اشاره به تغییر رئیس کمیته امداد بوئین زهرا عنوان کرد: جابجایی و تغییر در همه جا وجود دارد و البته لازم است که هر چند وقت مدیران جابجا شوند تا افکار جدید و نو در دستگاهها وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: در واگذاری مسئولیت مهم این است که به افرادی مسئولیت داده شود که امانت دار خوبی باشند و هدفشان هم جز خدمت به مردم به ویژه محرومین نباشد.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت:  ما در امداد به دنبال توانمندسازی ولی نعمتان هستیم برای این کار هم برنامه مشخص داریم، از این رو به دنبال شناسایی استعدادها و داشته های خانواده های تحت حمایت هستیم چراکه اعتقاد داریم همه افراد استعدادهای بالقوه و ناشناخته ای دارند که باید  این استعدادها را به منصه ظهور برسانیم.
مهرعلی حق گویان اعلام کرد: ایجاد اشتغال یکی از مهمترین جلوه های توانمندسازی است به همین دلیل برنامه ریزی کرده ایم تا در سال جاری حدود پنج هزار فرصت شغلی ایجاد کنیم که برای این منظور 140 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: تأمین مسکن برای خانواده های واجد شرایط یکی دیگر از برنامه های امداد استان قزوین است از این رو از ظرفیت های مخختلف استفاده خواهیم کرد تا به برنامه خانه دار کردن ایتام و نیازمندان واجد شرایط برسیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در ادامه تقویت مشارکت های مردمی و استفاده از ظرفیت های مردمی و خیرین را یک ضرورت در برنامه های امداد خواند و یادآورشد: امروز مردم به کمیته امداد امام خمینی (ره) اعتماد دارند و ما از این سرمایه برای خدمت بیشتر تر به نیازمندان بهره خواهیم گرفت.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۸۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید