جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۴۹۲۲
گزارشگر : ۱۰۰

واگذاری 72 واحد مسکن مهر در شهرستان دهلران به مددجویان کمیته امداد

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۱۲

قائم مقام کمیته امداد استان ایلام گفت: ۷۲ واحد مسکن مهر مددجویان تحت حمایت این نهاد در شهرستان دهلران آماده بهره برداری بوده و به زودی به مددجویان فاقد مسکن این شهرستان واگذار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،رمضان دستیاری در سفر به شهرستان دهلران و در دیدار با فرماندار این شهرستان که به منظور بررسی مشکلات مسکن مهر مددجویان این شهرستان صورت گرفت اظهار داشت: ۱۱۵ واحد مسکن مهر  برای مددجویان این شهرستان در حال تکمیل بوده که از این تعداد ۷۲ واحد آماده واگذاری و  بهره برداری است.
وی با اشاره به اینکه برای تکمیل هر یک از این واحدها ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده است، افزود: تاکنون ۲۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای تکمیل این واحدها هزینه شده است.
قائم مقام کمیته امداد استان ایلام با اشاره به استفاده از ظرفیت خیرین برای تکمیل این واحدها، خواستار بخشش سود دوران مشارکت و صدور برگ مالکیت و پایان کار برای این واحدها شد.
فرماندار دهلران نیز در این نشست افزود: ۱۰۸ واحد مسکن مهر در شهر دهلران و هفت واحد نیز در شهر موسیان برای مددجویان پیش بینی شده است.
مجید عسگری با اشاره به استفاده ازمنابع بانکی و مصوبه شورای مسکن استان در تکمیل این واحدهای مسکونی به عنوان سهم آورده مددجویان و کمک خیرین برای تکمیل این واحدها یادآور شد: با توجه به افزایش نرخ زمین، مسکن و اجاره بها تکمیل مسکن مهر می تواند موجب حل شدن بخشی از مشکلات مسکن مددجویان این شهرستان در این حوزه شود.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱۸۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید