جزییات خبر

شنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۸۱۶
گزارشگر : ۸۴
توسط مرکز نیکوکاری علی ابن ابیطالب مسکن مهر سمنان انجام شد

اربعین همدلی و پخت رایگان روزانه دو هزار نان

(شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۰۵

در اقدامی شایسته با مشارکت خیرین و مرکز نیکوکاری علی ابن ابیطالب سمنان، دو نانوایی واقع در مسکن مهر شهرک امیر المونین (ع) سمنان روزانه 2200 نان رایگان معادل یک میلیون 600 هزار تومان بر سر سفره های مردم می رود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، با توجه به شرایط اقتصادی حاکم به علت ویروس منحسوس کرونا، مرکز نیکوکاری علی ابن ابیطالب سمنان  با جذب خیرین، روزانه بیش از دو هزار نان رایگان به دست مردم می رساند.

در پی تحقق منویات رهبری با هدف محقق کردن رزمایش همدلی و مواسات طرحی به نام اربعین همدلی در شهرک امیر المونین(ع) مسکن مهر سمنان با هدف توزیع نان رایگان در دو نانوایی راه اندازی شد.

در این طرح علاوه بر  کمک به نیازمندان به دلیل  شرایط اقتصادی، دیگر هدفی که در این اربعین همدلی دنبال می شد، عدم انتقال پول  بین مردم و جلویگری از گسترش ویروس کرونا بوده است.

دراین اقدام شایسته که با مشارکت خیرین و مرکز نیکوکاری علی ابن ابیطالب سمنان در دو نانوایی واقع در مسکن مهر شهرک امیر المونین (ع) سمنان انجام شد، روزانه 2200 نان رایگان معادل یک میلیون 600 هزار تومان بر سر سفره های مردم می رود. 

مرکز نیکوکاری علی این ابیطالب علاوه بر اجرای طرح اربعین همدلی، سبد های حمایتی در قالب 17 اقلام خوراکی و پوشا برای نیازمندان تهیه و توزیع کرده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید