جزییات خبر

شنبه / ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۴۳۵۴
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبرداد:

پرداخت 45.9 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان زنجانی

(شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۵۷

از محل منابع صندوق امداد ولایت و هم‌افزایی این صندوق با بانک مهر ایران هفت هزار و 914 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب کارگشایی ، اشتغال و مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و اقشار نیازمند در سال گذشته پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به حمایت این نهاد از بیش از 28 هزار و 500 خانواده در استان زنجان ، گفت: در کنار  ارائه خدمات بلاعوض به جامعه هدف این نهاد در بخش‌های مختلف بخشی از خدمات کمیته امداد به صوت معوض به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند عرضه می‌شود.

وی بابیان اینکه خدمات معوض کمیته امداد از طریق صندوق امداد ولایت کاملاً به‌صورت قرض‌الحسنه به مددجویان و نیازمندان  ارائه می‌شود ، افزود: از محل منابع صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و هم‌افزایی این صندوق با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هفت هزار و 914 فقره خدمات معوض به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و اقشار نیازمند در سال گذشته ارائه‌شده است.

صفری همچنین ادامه داد: بر اساس آمارهای موجود بیش از 45 میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب کارگشایی ، اشتغال و مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و اقشار نیازمند استان زنجان در سال گذشته پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه 28 میلیارد و 666 میلیون تومان از مجموع منابع موردنیاز برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت تأمین‌شده است ، افزود: 17 میلیارد و 338 میلیون تومان نیز از محل  هم‌افزایی صندوق امداد ولایت با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تأمین و پرداخت‌شده است.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۲۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید