جزییات خبر

شنبه / ۹ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۰۷۸
گزارشگر : ۸۰
در ادامه خدمات غیرحضور و پیشگیری از کرونا صورت گرفت؛

مشاوره تلفنی رایگان برای مددجویان کمیته امداد قزوین راه اندازی شد

(شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹) ۱۲:۱۵

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: در راستای ارائه خدمات مختلف غیرحضوری به مددجویان برای پیشگیری از بیماری کرونا، مشاوره تلفنی رایگان برای مددجویان کمیته امداد قزوین راه اندازی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام محمود مولایی خدمات غیرحضوری را عامل گسترش خدمات در ساعات غیراداری دانست و بیان کرد: ظرفیت های مختلفی در کمیته امداد امام خمینی (ره) وجود دارد که با توجه به شرایط حاضر این بسترها را بیش از پیش فعال و عرضه کردیم.

وی ادامه داد: در پی شیوع ویروس کرونا و ضرورت حضور در منزل و کم نمودن حجم استرس و جلوگیری از شکل گیری فضای کاذب پرتشویش کنونی و نگرانی عمومی و نیاز مبرم همنوعان به مشاوره های تخصصی در حوزه های روانی و معنوی، آموزش پروتکل های روانی به ویژه برای خانواده هایی که به هر نحوی درگیر این بیماری هستند در دستور کار قرار گرفته است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: ، در همین راستا معاونت فرهنگی کمیته امداد استان قزوین طی مذاکره و هماهنگی با انجمن مطالعات خانواده در ایران در راستای عمل به تکالیف اجتماعی خود و آموزش از راه دور در این شرایط خاص و حساس مقرر گردید این انجمن تا پایان شرایط و محدودیت های در نظر گرفته شده به لحاظ بیماری کرونا، جلسات مشاوره تلفنی رایگان برای مددجویان تحت حمایت استان قزوین را اجرا کند.

وی تصریح کرد: همه روزه این مرکز مشاوره از ساعت هشت صبح تا هشت شب (8-20) با دو شماره در نظر گرفته شده پاسخگوی تماس مددجویان است.

حجت الاسلام مولایی گفت: توصیه ما به عموم مددجویان ماندن درخانه است، با عمل به توصیه های مسئولان مربوطه و رعایت نکات بهداشتی سلامت فردی و خانوادگی فراهم می شود.

وی یادآورشد: عموم مردم باید از این فرصت استفاده کنند و ظرفیت های دریافت خدمات غیرحضوری را شناسایی کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید