جزییات خبر

پنج شنبه / ۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۰۶۵
گزارشگر : ۸۰
دست سخاوتمند مردم نیکوکار استان همچنان باز است؛

کمک 34 میلیون تومانی خیران بخش دشتابی به نیازمندان

(پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۱۷

رئیس کمیته امداد اداره دشتابی گفت: مردم نیکوکار و خیر دشتابی علیرغم پایان جشن نیکوکاری و شروع سال جدید، مبلغ 34 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند تا جریان زندگی برای محرومین ، با مشارکت عمومی و پر شور در جشن نیکوکاری با قدرت بیشتری استمرار یابد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ یوسف رحمانی طاهری بیان کرد: جشن نیکوکاری با شعار "عید را به خانه هایشان ببریم" برگزار شد ولی علیرغم پایان زمان رسمی این جشن، کمک های مردمی برای عیدانه نیازمندان ادامه دارد.

وی ادامه داد: کمک های مختلف با ارقام و انواع متفاوت در حال اهداء به نیازمندان است و البته در این میان برخی افراد به صورت انفرادی و برخی به صورت گروهی به خانواده های نیازمند تحت حمایت کمک می کنند.

رئیس کمیته امداد اداره دشتابی اضافه کرد: در تعاملی که با مجموعه بسیج و دهیاران بخش دشتابی داشتیم، 13 بسته سبد کالا به ارزش سه میلیون و 900 هزار تومان به مددجویان اهداء شد.

وی افزود: مرکز نیکوکاری شهرستانک نیز تعداد 60 بسته سبد کالا و پنج میلیون تومان وجه نقد به ارزش 23 میلیون تومان را برای کمک به نیازمندان جمع آوری و توزیع شد.

رحمانی طاهری خاطرنشان کرد: امام جمعه دشتابی نیز 24 بسته سبد کالای غذایی و بهداشتی به ارزش جمعی هفت میلیون و 200 هزار تومان را تهیه و در میان نیازمندان توزیع کردند.

وی عنوان کرد: در مجموع باید گفت که مردم نیکوکار و خیر دشتابی علیرغم پایان جشن نیکوکاری و شروع سال جدید، مبلغ 34 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند تا جریان زندگی برای محرومین ، با مشارکت عمومی و پر شور در جشن نیکوکاری با قدرت بیشتری استمرار یابد.

رئیس کمیته امداد اداره دشتابی خاطرنشان کرد: با توجه به لزوم ایجاد شرایط آسان تر در دریافت کمک های مردمی و همچنین با عنایت به توصیه های بهداشتی برای حضور بیشتر در خانه ها، عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود اعم از صدقه و سایر وجوه شرعی را از طریق کد دستوری 

# 02813*8877* به نیازمندان بخش دشتابی اهداء کنند.

وی یادآورشد: این کد دستوری از طریق تلفن همراه و به طور شبانه روزی فعال بوده و در دسترس عموم مردم نیکوکار است.

تعداد بازدید : ۳۸۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید