جزییات خبر

سه شنبه / ۵ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۰۴۶
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین خبر داد؛

مساعدت چهار میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان جهت تکمیل واحدهای مسکن مهر مددجویان

(سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۲۲

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: از سوی رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مبلغ چهار میلیارد تومان برای تکمیل 425 واحد مسکن مهر مددجویان استان قزوین اختصاص یافت تا با رفع موانع مالی، تحویل این واحدها به مددجویان تسریع یابد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی تامین مسکن برای خانواده های واجد شرایط تحت حمایت این نهاد را یکی از برنامه ها و اولویت های خدمات کمیته امداد به محرومان دانست و بیان کرد: تأمین مسکن نیازمندان با چالش های مختلفی روبروست چراکه هزینه تأمین مسکن بالاست و درآمد ناچیز مددجویان نمی تواند راهگشای حل مشکل مسکن آنها باشد.

وی ادامه داد: تنها منبع درآمد تعداد زیادی از مددجویان این نهاد، یارانه پرداختی است و این رقم نه تنها جوابگوی تأمین هزینه مسکن آنها نیست حتی نمی تواند پاسخگوی هزینه های معیشتی آنها هم باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: وجود تنگناهای مالی موجب شده تا تهیه و تأمین مسکن مددجویی با موانع زیادی همراه باشد بنابراین استفاده از ظرفیت های مختلف درون و برون سازمانی لازمه تحقق برنامه های مسکن است.

وی افزود: براساس اقدامات انجام شده 425 واحد مسکونی پیش از افزایش سرسام آور قیمت مسکن برای نیازمندان استان قزوین پیش خرید شده ولی در حال حاضر تحویل این واحدها با موانع مالی مواجه شده است.

مومنی تصریح کرد: با رایزنی و پیگیری انجام شده با رئیس محترم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و بانظر مساعد مهندس فتاح، مبلغ چهار میلیارد تومان برای تکمیل 425 واحد مسکن مهر مددجویان استان قزوین اختصاص یافت تا با رفع موانع مالی، تحویل این واحدها به مددجویان تسریع یابد.

وی خاطرنشان کرد: اقدام به خرید 425 واحد مسکن مهر برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین به لحاظ ارزش مالی خریداری شده و زمان انجام قرارداد خرید به عنوان اقدامی برجسته در کشور برای خدمت به نیازمندان، درخشید و امیدواریم با تخصیص این رقم و تسریع در تحویل این واحدهای مسکونی، شاهد تحولی شگرف در رفع مشکل مسکن مددجویان باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: پیش بینی می کنیم که با تحویل این واحدهای مسکونی دیگر خانوار مددجوی فاقد مسکن سه نفر و بالاتر در استان نداشته باشیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۸۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید