جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۹۸۸
گزارشگر : ۸۰
کرونا هم نیکوکاری را متوقف نمی کند؛

اهدای 625 بسته مواد غذایی به مددجویان

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۳۱

رئیس کمیته امداد خرمدشت گفت: چند تن از خیرین نیکوکار در اقدامی خداپسندانه 625 بسته مواد غذایی برای کمک به نیازمندان اهداء کردند.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ قربانعلی ملاحسنی بیان کرد: در حالی که روزهای 14, 15 و 16 اسفند ماه برای برگزاری جشن نیکوکاری اعلام شده بود ولی خیران و نیکوکاران همچنان با اهدای کمک های خود به نیازمندان، برای بردن عید به خانه نیازمندان بی وقفه تلاش می کنند.

وی ادامه داد: یکی از خیران که ساکن روستای رادکان است 625 بسته مواد غذایی و اقلام ضروری زندگی را به ارزش 125 میلیون تومان برای اهداء به نیازمندان مساعدت کرد.

رئیس کمیته امداد خرمدشت اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در واقع حلقه اتصال مردم و نیازمندان است بدین معنا که افراد نیازمند و محروم جامعه رصد شده اند و حتی نوع و سطح نیازهای آنان احصاء شده است.

وی افزود: عموم مردم نیکوکار و خیّر می توانند با استفاده از اطلاعات فراهم شده، کمک و یا نذر خود را براساس نیت خویش اهداء کنند البته این موضوع مهم را باید اعلام کنم که تنها نوع نیاز اعلام می شود و نام و اطلاعات افراد نیازمند به جهت حفظ حرمت و عزت نفس آنان محرمانه است.

ملاحسنی تصریح کرد: برای کمک به نیازمندان خرمدشت می توانید به اداره کمیته امداد در این شهر مراجعه کنید همچنین با تمهیدات اندیشیده شده، استفاده از سامانه غیرحضوری پیامکی نیز امکان نیکوکاری از راه دور را فراهم کرده است.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند به صورت شبانه روزی از طریق کد دستوری # 02812*8877* کمک های خود را به نیازمندان خرمدشت اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید