جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۹۸۷
گزارشگر : ۸۰
از سوی خیران صورت گرفت؛

کمک پنج میلیون تومانی دو خیر به نیازمندان الموت

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۲۱

در آستانه آغاز سال نو و به منظور مشارکت در جشن نیکوکاری دو تن از خیران بیش از پنج میلیون تومان به نیازمندان الموت شرقی و غربی کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ رئیس کمیته امداد الموت غربی بیان کرد: جشن نیکوکاری به ظاهر تمام شده است ولی مردم با استمرار کمک های اهدایی خویش، جریان نیکوکاری پایان سال را استمرار داده اند.

فرزاد جهانگرد اضافه کرد: یکی از خیران که همواره در مواقع مختلف با این نهاد مرتبط است 21 دست مانتو و شلوار به ارزش یک میلیون و 50 هزار تومان به نیازمندان اهداء کرد.

وی عنوان کرد: عموم مردم نیکوکار می توانند از طریق کد دستوری # 0289*8877* کمک های خود را به صورت شبانه روزی به نیازمندان الموت غربی اهداء کنند.

رئیس کمیته امداد الموت شرقی نیز گفت: ارتباط با نیکوکاران برای ارائه خدمات بیشتر به نیازمندان، اقدامی است که به صورت مستمر صورت می گیرد.

مجید رشوند خاطرنشان کرد: یکی از خیران مرتبط به 92 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد، سبد کالا اهداء کرد که ارزش هر سبد 50 هزار تومان است و ارزش مجموع این کمک چهار میلیون و 600 هزار تومان است.

وی یادآورشد: اقشار مختلف مردم می توانند کمک های خود به نیازمندان الموت شرقی را به صورت شبانه روزی از طریق کد دستوری # 0288*8877* اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید