جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۹۳۷
گزارشگر : ۸۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین:

توجه به امور فرهنگی زیرساخت سایر فعالیت هاست

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۰

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: پیوست فرهنگی خدمات قابل ارائه به مخاطبین باید به درستی مورد توجه قرار گیرد چراکه توجه به امور فرهنگی زیرساخت سایر فعالیت هاست.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام محمود مولایی بیان کرد: موضوع فرهنگ باید همواره و در همه کارها مورد توجه باشد تا بتوانیم شاهد رشد فرهنگی باشیم.

وی ادامه داد: یکی از مظلومیت های کار فرهنگی این است که در اذهان عمومی بهای لازم به آن داده نمی شود و از برنامه ها و کارهای فرهنگی به عنوان یک کار گذرا یاد می شود و در مقابل خدمت در زمینه مسکن را ماندگار می دانند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: پیوست فرهنگی خدمات قابل ارائه به مخاطبین باید به درستی مورد توجه قرار گیرد چراکه توجه به امور فرهنگی زیرساخت سایر فعالیت هاست.

وی تصریح کرد: باید نگاه ها به کار فرهنگی اصلاح شود و این مفهوم در جامعه به درستی نهادینه شود که بدون زیرساخت فرهنگی حتی در یک برنامه مدون نیز نمی توان به نتایج پیش بینی شده دست یافت.

وی اضافه کرد: دشمن وقتی می خواهد در کشوری نفوذ کند با گام های آرام و توطئه آمیز فرهنگی وارد می شود چراکه کار ضد فرهنگی نیز با گام های ناپیدا همراه است در نتیجه توطئه فرهنگی دشمن دیده نمی شود و اثر آن نیز کوتاه و زودگذر نیست.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین تأکید کرد: یکی از اقشاری که به کار فرهنگی بیشتری نیاز دارند، مددجویان و نیازمندان هستند چراکه باید تلاش کنیم بستری فراهم کنیم تا مانع از استضعاف فرهنگی شویم در واقع نباید اجازه دهیم فقر مادی زمینه ساز فقر فرهنگی شود.

حجت الاسلام مولایی یادآورشد: کمیته امداد امام (ره) با همین رویکرد اقدامات مختلفی را برای ارتقای فرهنگی مددجویان اجرا می کند ولی برای توسعه کمی و کیفی این اقدامات به همکاری هر چه بیشتر دانشگاه ها و حوزه های علمیه نیازمندیم تا این فعالیت ها از غنای بیشتری بهره مند شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید