جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۹۰۷
گزارشگر : ۸۰
در راستای کمک به پیشیگری از بیماری کرونا؛

خیران به نیازمندان اقلام بهداشتی هدیه می دهند

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۸

خیران و نیکوکاران با اهدای اقلام بهداشتی، از نیازمندان برای پیشگیری از بیماری کرونا حمایت کرده و آنها را به رعایت توصیه های بهداشتی اعلامی از سوی پزشکان فراخواندند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ نیکوکاری جریان فرهنگی است که هیچ گاه متوقف نمی شود و همواره استمرار دارد و صدقه جاریه ای است که حتی پس از مرگ نیز اثر آن باقی می ماند.

این روزها با این که شیوع "کرونا ویروس" در دنیا همه را به خود مشغول کرده و محدودیت هایی ایجاد و برخی از فعالیت ها را متوقف کرده است ولی فرهنگ انفاق و نیکوکاری نه تنها متوقف نشده بلکه همچنان در میان اغلب مردم متناسب با نیازهای امروزی جامعه جریان دارد.

رئیس کمیته امداد تاکستان اعلام کرد که یکی از نیکوکاران 200 بطری محلول سه لیتری ضدعفونی به ارزش 40 میلیون تومان برای استفاده مددجویان اهداء کرده است.

علی محمدرضایی اضافه کرد: عموم مردم نیکوکار می توانند علاوه بر مراجعه حضوری، کمک های خود را از طریق روش های غیرحضوری با استفاده از کد دستوری  #0286*8877* کمک های خود را به نیازمندان اهداء کنند.

رئیس کمیته امداد الموت غربی نیز اعلام کرد: یکی از خیران 144 بسته دستمال کاغذی دو قلو به ارزش 720 هزار تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اهداء کرده است.

فرزاد جهانگرد خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار می توانند از هر جای استان بدون مراجعه به کمیته امداد الموت کمک های خود را اهداء کنند که برای این منظور کد دستوری # 0289*8877* در نظر گرفته شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین نیز بیان کرد: کمیته امداد امام (ره) در نظر دارد تا برای کمک به بهداشت خانواده های تحت حمایت مبلغی را به حساب مددجویان واریز کند، مبلغ کمک هزینه بهداشتی اویل هفته آینده به دست مددجویان خواهد رسید .

محمد صیادی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا با اطلاع رسانی شایسته و ارائه کمک های بهداشتی زمینه لازم را برای ارتقای شرایط بهداشتی مددجویان فراهم کنیم.

وی یادآورشد: کمیته امداد در روند خدمات خود نیز با اتخاذ تدابیر لازم برای کارکنان خویش، شرایطی را فراهم کرده است تا ضمن کاهش ارتباط حضوری امدادگران و مددجویان، در مواقع ضروری نیز این ارتباط با رعایت ضوابط بهداشتی باشد.

انتهای پیام

/1398.12.21

تعداد بازدید : ۴۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید