جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۸۸۲
گزارشگر : ۸۰
در کنار اقدامات بهداشتی اجرا می شود؛

اجرای طرح نذر سلامت برای دفع کرونا

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۳۹

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در پی شیوع کرونا ویروس و اعلام ضوابط بهداشتی، کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح نذر سلامت را اجرا می کند که براساس آن عموم شهروندان در کنار رعایت توصیه های اعلامی وزارت بهداشت و انجام مراقبت های لازم، با اهدای صدقه برای خود و خانواده آرزوی سلامتی می کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی بیان کرد: رسالت خدمت به مردم به خصوص اقشار ضعیف جامعه یک امر تعطیل ناپذیر است.

وی ادامه داد: با توجه به توصیه های حاضر در جامعه و لزوم رعایت مسائل بهداشتی، کمیته امداد امام خمینی (ره) همگام با این شرایط بسترهای مشارکت مردمی به صورت غیرحضوری را فراهم کرده است تا ارتباط اقشار مختلف جامعه با جریان نوع دوستی و فرهنگ انفاق به صورت مستمر وجود داشته باشد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی دارد صدقات و کمک های مردمی را بدون مراجعه حضوری و از طریق سایت امداد به نشانی WWW.EMDAD.IR   دریافت کنیم.

وی اعلام کرد: کد دستوری # 028*8877* برای دریافت کمک های مردمی از طریق تلفن همراه به صورت 24 ساعته فعال است و در کنار آن شماره تماس 33808 برای استفاده از طریق تلفن ثابت در نظر گرفته شده است.

فرهادی خاطرنشان کرد: در پی شیوع کرونا ویروس و اعلام ضوابط بهداشتی، کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح نذر سلامت را اجرا می کند که براساس آن عموم شهروندان در کنار رعایت توصیه های اعلامی وزارت بهداشت و انجام مراقبت های لازم، با اهدای صدقه برای خود و خانواده آرزوی سلامتی می کنند.

وی تصریح کرد: عموم مردم نیکوکار می توانند از طریق روش های فوق صدقه برای سلامتی خود را اهداء کنند تا صدقه اهدایی آنها در کنار رعایت توصیه های بهداشتی، با دعای نیازمندان بدرقه سلامتی آنها و خانواده هایشان باشد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: موضوع ویروس کرونا باید به لحاظ پیشگیری مورد مراقبت عموم جامعه قرار گیرد، قطع یقین مردم مومن و نیکوکار ما با رعایت مسائل بهداشتی و اهداء صدقه از این روزها نیز به خیر و خوشی عبور خواهند کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید