جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۷۴۵
گزارشگر : ۸۰
تاکنون در قزوین؛

جمع آوری سه میلیارد تومان کمک مردمی در جشن نیکوکاری

(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۲۴

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: جشن نیکوکاری از دو هفته قبل آغاز شده ولی اوج برگزاری این جشن در روزهای 14 تا 16 اسفند ماه است البته تاکنون قریب به سه میلیارد تومان کمک مردمی برای جشن نیکوکاری جمع آوری شده و جمع آوری کمک های مردمی ادامه دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی در نشست شورای مدیران کمیته امداد استان که با موضوع برگزاری جشن نیکوکاری و اتخاذ تدابیر ویژه "کرونا ویروس" برگزار شد، بیان کرد: کار خدمت به نیازمندان و محرومان هرگز توقف نمی یابد چراکه اساس زندگی ما بر خدمت به مردم است.

وی ادامه داد: خدمت به نیازمندان بخش لاینفک زندگی همه ماست از این رو روزی که شادیم، شادی هایمان را با محرومان قسمت می کنیم و روزی که گرفتار با کمک به نیازمندان شادی را از خداوند سبحان طلب می کنیم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: کرونا یک ویروس است ولی این ویروس در برابر رعایت مسائل بهداشتی و کار برای خدمت به مردم ناتوان است از این رو جشن نیکوکاری در سال جاری با حذف پایگاه های فیزیکی به صورت مجازی و از طریق بسترهای مجازی اجرا می شود تا استمرار خدمت به نیازمندان ذره ای آسیب ندیده و لبخند را بر لبان نیازمندان شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: جشن نیکوکاری با تمهیدات بهداشتی و به صورت غیرحضوری اجرا می شود، قطع یقین شادی دل نیازمندان و دعای برخواسته از روشنایی امید آنها بدرقه مردم ما در شکست کرونا ویروس خواهد بود.

فرهادی عنوان کرد: جشن نیکوکاری از دو هفته قبل آغاز شده ولی اوج برگزاری این جشن در روزهای 14 تا 16 اسفند ماه است البته تاکنون قریب به سه میلیارد تومان کمک مردمی برای جشن نیکوکاری جمع آوری شده و جمع آوری کمک های مردمی ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: امدادگران با رعایت ضوابط بهداشتی کمک های مردمی را جمع آَوری می کنند البته با توجه به هشدارها در خصوص ویروس کرونا و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه، توصیه جدی ما استفاده از سامانه های غیرمجازی برای کمک به نیازمندان است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: کد دستوری # 028*8877* آماده دریافت کمک های مردمی به صورت شبانه روزی است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید