جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۷۴۴
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

کالاهای اهدایی مردم به مددجویان پس از ضدعفونی توزیع خواهد شد

(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۱۸

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با توجه به لزوم اجرای مراقبت های لازم در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، همه کمک های مردمی که به صورت کالا عرضه می شود با تمهیدات بهداشتی و پس از ضدعفونی لازم به مددجویان تحویل می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی در نشست شورای مدیران کمیته امداد استان که با موضوع برگزاری جشن نیکوکاری و اتخاذ تدابیر ویژه "کرونا ویروس" برگزار شد، بیان کرد: موضوع شیوع ویروس کرونا موجب شده تا دقت نظرهایی برای اجرای برنامه های مختلف در کشور انجام شود.

وی ادامه داد: این دقت نظرها مورد بررسی قرار گرفته و با خدمات کمیته امداد امام (ره) انطباق داده می شود تا برنامه های سالگرد تأسیس کمیته امداد، جشن نیکوکاری و سایر خدمات این نهاد با تدابیر لازم بهداشتی اجرا شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: به منظور رعایت مسائل بهداشتی، پایگا‌های سطح شهر حتی الامکان حذف شده و مراکز نیکوکاری در کنار ادارات کمیته امداد به عنوان مراکز جمع آوری کمک های مردمی فعالیت دارند.

مومنی تاکید کرد: توصیه جدی ما اجرای جشن نیکوکاری از طریق روش‌های غیر حضوری است که برای این منظور روش های مختلفی از گذشته فعال بوده و در حال حاضر نیز در دسترس عموم مردم نیکوکار است.

وی توضیح داد: علاوه بر سایت کمیته امداد به آدرس WWW.EMDAD.IR  که امکان دریافت کمک های مردمی را در سرفصل های مختلف عرضه کرده، کد دستوری #028*۸۸۷۷* برای جذب کمک‌های مردمی پیش‌بینی شده که در تمامی تلفن‌های همراه حتی بدون اینترنت قابل دسترسی است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: همچنین سامانه صدقه پیامکی کمیته امداد نیز همچون گذشته آماده دریافت کمک‌های هموطنان نیکوکار در هفته نیکوکاری است.

وی با بیان اینکه کمک مردمی در جشن نیکوکاری جمع‌آوری و میان مددجویان و نیازمندان به سرعت توزیع می شود، خاطرنشان کرد: جشن نیکوکاری امسال از حدود دو هفته قبل آغاز شده و اوج کمک‌های مردمی را در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفندماه شاهد خواهیم بود.

مومنی با اشاره به آمادگی برای دریافت کمک های مردمی عنوان کرد: با توجه به لزوم اجرای مراقبت های لازم در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، همه کمک های مردمی که به صورت کالا عرضه می شود با تمهیدات بهداشتی و پس از ضدعفونی لازم به مددجویان تحویل می شود.

وی گفت: برای سلامت امدادگران، مددکاران و مددجویان؛ مقرر شده تا همکاران ما در توزیع کمک های مردمی و دریافت کمک های مردمی ضمن رعایت مسائل بهداشتی، از ماسک و دستکش استفاده کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تأکید کرد: قطع یقین ویروس کرونا نیز مانند برخی از فراز و نشیب های گذشته از میان ما عبور می کند ولی باید تلاش کنیم تا ضمن رعایت مسائل و توصیه های بهداشتی اعلامی، بستر لازم را برای استمرار و ارتقای خدمت به مددجویان حفظ کنیم.

وی یادآورشد: لازم است در کنار رعایت مسائل بهداشتی و اجرای توصیه های اعلامی وزارت بهداشت، با صدقه برای خود و خانواده سلامتی از خداوند سبحان طلب کنیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید