جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۷۱۳
گزارشگر : ۸۰
طی 9 ماهه سال جاری صورت گرفت؛

مشارکت 21 هزار و 887 حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین

(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۷

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 9 ماهه سال جاری 21 هزار و 887 حامی با مشارکت در طرح های اکرام ایتام و اکرام محسنین برای کمک به فرزندان تحت حمایت کمک های خود را اهداء کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی با اشاره به استقبال عمومی از طرح های اکرام ایتام و محسنین بیان کرد: طرح های مختلفی در کمیته امداد امام (ره) برای ارائه خدمت به نیازمندان اجرا می شود که برخی از طرح ها مستمر و دارای خیرین دائمی است.

وی ادامه داد: مخاطب طرح اکرام ایتام و اکرام محسنین فرزندانی هستند که از نعمت پدر یا مادر محروم بوده و یا اینکه علیرغم داشتن پدر و مادر، به واسطه بیماری صعب العلاج، از کارافتادگی پدر و مادر و ... دچار مشکلات و تلاطم در روند زندگی شده اند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 9 ماهه سال جاری 21 هزار و 887 حامی با مشارکت در طرح های اکرام ایتام و اکرام محسنین برای کمک به چهار هزار و 593 یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت، کمک های خود را اهداء کردند.

وی افزود: در مجموع طی 9 ماهه سال جاری بیش از 10 میلیارد و 415 میلیون تومان کمک مردمی در طرح های اکرام ایتام و محسنین داشتیم که نسبت به مدت شمابه سال گذشته که هشت میلیارد و 743 میلیون تومان بوده، 19 درصد رصد داشته است.

مومنی عنوان کرد: بیشترین رشد با 187 درصد در بخش ضیاء آباد و کمترین رشد با رقم سه درصد در بخش مرکزی آوج ثبت شده است.

وی اعلام کرد: عموم مردم حتی با رقم ماهیانه 10 هزار تومان می توانند حامی فرزندان تحت حمایت در طرح اکرام ایتام و محسنین باشند و کمک های خود را به این عزیزان اهداء کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: حامیان پس از عضویت در این طرح ها شماره حساب مستقیم یتیم و یا فرزند تحت حمایت محسنین را دریافت می کنند و کمک های خود را به حساب آنها واریز خواهند کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید