جزییات خبر

دوشنبه / ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۵۰۹
گزارشگر : ۸۰
طی 9 ماهه سال جاری صورت گرفت؛

معافیت 647 مددجو از پرداخت هزینه های انشعاب

(دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۰۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 9 ماهه سال جاری 647 مددجوی تحت حمایت این نهاد از پرداخت هزینه انشعاب و شهرداری معاف شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: یکی از خدماتی که کمیته امداد به مددجویان ارائه می کند، امکان اسفاده از معافیت در دریافت انشعاب و هزینه های شهرداری است.

وی ادامه داد: این خدمت تنها برای یک بار به هر مددجو اختصاص می یابد و شامل انشعاب آب، برق، گاز، فاضلاب، پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری می شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 9 ماهه سال جاری 647 ددجوی تحت حمایت این نهاد از پرداخت هزینه انشعاب و شهرداری معاف شدند.

وی اعلام کرد: از این تعداد 25 مددجو از پرداخت عوارض شهرداری، 61 مددجو از پرداخت هزینه پروانه ساختمانی و به ترتیب 5، 341، 94 و 121 مددجو از پرداخت هزینه های اشنعاب فاضلاب، گاز، برق و آب معاف شدند.

صیادی تصریح کرد: از 647 مددجوی استفاده کننده از معافیت انشعاب ها، 462 مددجو در مناطق محروم استان ساکن بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: ارائه معافیت توسط دستگاه های عمومی به مددجویان تحت حمایت این نهاد با معرفی متقاضیان دریافت این خدمات از طریق کمیته امداد صورت می گیرد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: در راستای اجرای جزء 2 بند «چ» ماده 80 قانون برنامه ششم توسعه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و دهیاری و هزینه‌های انشعابات آب، فاضلاب، برق و گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص یافته به آنان براساس الگوی مصرف فقط برای یکبار معاف هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید