جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۷:۵۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۲۵۵
گزارشگر : ۸۰

میهمانی 200 مددجو در حرم رضوی

(یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸) ۱۷:۵۳

همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر 200 تن از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین برای زیارت امام هشتم (ع)به مشهد مقد مشرف شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در مراسم بدرقه این مددجویان بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمات مختلفی را به مددجویان ارائه می کند که مجموع خدمات ارائه شده به مددجویان را می توان در بیش از 110 مورد نام برد.

مجید مومنی ادامه داد: همه این خدمات با محوریتی ارائه می شود که بدون این محوریت نمی توانیم به هدف اصلی خود در خدمت رسانی دست یابیم، خدمت به محرومان و یا هر قشر دیگری باید با مبانی فرهنگی و اعتقادی و دینی شکل گرفته و اجرا شود.

وی تصریح کرد: نمی توانیم از هیچ اقدام صحبت کنیم ولی به مسائل فرهنگی و بنیان اقدام و عمل خود نگاه نکنیم، اگر شالوده کارمان فرهنگی نباشد و اساس کارمان بر مبنای رضایت خالق هستی شکل نگیرید، در نهایت به دستاوردی نخواهیم رسید.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: کسی که در عنوان سازمانی مددجو نامیده می شود، در واقع فردی از افراد جامعه است که به واسطه بروز مشکلات و ناملایماتی دچار توقف در برخی اقدامات عادی زندگی خود به لحاظ اقتصادی شده است.

وی توضیح داد: وقتی فقر مادی پیش آمد، باید اقدام متقابل و حمایت های لازم صورت گیرد ولی باید توجه کنیم تا مبادا غفلت از کارهای فرهنگی بستری به وجود آورد که فقر اقتصادی مقدمه فقر فرهنگی شود.

مومنی خاطرنشان کرد: طی 9 ماهه سال جاری دو هزار و 834 نفر از مددجویان به اردوهای زیارتی اعزام شده اند البته در حال حاضر در تلاش هستیم که موضوع اردوهای زیارتی را با استمرار به ارتقای کیفی در خدمات فرهنگی برسانیم.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار برای کمک به زیارت مددجویانی که تاکنون به سفر زیارتی مشهد مقدس مشرف نشده اند، با مشارکت در طرح شوق زیارت کمک های خود را از طریق کد دستوری #028*8877* اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید