جزییات خبر

شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۳۱۱۰
گزارشگر : ۸۵

23 هزار مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام شدند

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۲۰

معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد در 9ماهه امسال، بیش از 23هزار مددجوی تحت حمایت خود را به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد افشارنیا با اعلام این خبر که این اردوها برای دانش آموزان، دانشجویان، طلاب علوم دینی، جوانان، زوج های جوان، سرپرستان خانوار، دختران و سالمندان برگزار شده است، افزود: بیش از 14 هزار و 696 نفر در قالب اردوهای زیارتی به مشهد مقدس، قم و عتبات عالیات و پیاده روی اربعین اعزام شده اند و همچنین بیش از هشت هزار و 505 نفر در اردوهای آموزشی و تربیتی حضور پیدا کردند.
وی با اشاره به اینکه در برگزاری این اردوها تاکید بر شرکت مددجویان شهری و روستایی بوده است، بیان کرد: هشت هزار و 857 نفر به مشهد مقدس، 2 هزار و 53 نفر به قم و سه هزار و 786 نفر به عتبات عالیات و پیاده روی اربعین اعزام شده اند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی آموزش مسایل اعتقادی، مشاوره های فردی و گروهی، مسایل مطرح روز و اجتماعی با بهره گیری از حضور اساتید خبره حوزه و دانشگاه را از جمله موارد این دوره های آموزشی دانست که مورد استقبال شرکت کنندگان بوده است.
شایسته ذکر است: نیکوکاران به منظور مشارکت به امور فرهنگی- زیارتی به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد می توانند در طرح شوق زیارت با شماره گیری کد # ۰۵۱ * ۸۸۷۷ * و یا آدرس shogheziarat.ir اقدام کنند و در این طرح سهمی داشته باشند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید