جزییات خبر

یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۰۲۰
گزارشگر : ۸۰
طی 9 ماهه سال جاری؛

ارائه خدمت مسکن به 244 مددجو در قزوین

(یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸) ۱۲:۱۲

رئیس کمیته امداد شهر قزوین گفت: طی 9 ماهه سال جاری 244 خانوار تحت حمایت، خدمات مختلف مسکن شامل خرید، احداث، بهسازی ، تعمیرات کلی و جزئی، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی و اخذ انشعاب آب، برق و گاز را دریافت کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی اصغر کشاورز حسین آبادی خدمات کمیته امداد در زمینه های مختلف را برای ارتقای زندگی مددجویان دانست و بیان کرد: خدمات این نهاد در سرفصل های مهمی چون مسکن، اشتغال و درمان به منظور ایجاد بسترهای لازم جهت تامین آرامش و ارتقای زندگی مددجویان ارائه می شود.

وی ادامه داد: خدمت مسکن با توجه به ضرورت و به منظور تأمین فضای زندگی مناسب برای مددجویان پیگیری می شود البته با توجه به بالا بودن هزینه های تأمین مسکن، این خدمت براساس نیازسنجی، اولویت بندی و ضوابط اجرایی ارائه می شود.

رئیس کمیته امداد شهر قزوین اضافه کرد: طی 9 ماهه سال جاری بیش از600 میلیون و 699 هزار تومان به ‌منظور تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهر قزوین در قالب خرید، احداث، بهسازی و تعمیرات کلی و جزئی و بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی و اخذ انشعاب آب، برق، گاز به 244 خانوار از مددجویان تحت حمایت خدمت ارائه شده است.

وی افزود: کمیته امداد امام (ره) برای مددجویان به تناسب شرایط کمک های لازم را برای تامین مسکن ارائه می کند البته در صورت دارا بودن شرایط، مبلغ بلاعوض و تسهیلات بانکی به مددجویان پرداخت می شود تا در کنار آورده مددجو و کمک خیران، امکان تأمین مسکن نیازمندان فراهم شود.

کشاورز حسین آبادی عنوان کرد: کمک ‌های مردم نیکوکار در حوزه مسکن تأثیر بالایی در توانمندسازی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد دارد، البته مبلغ این کمک ها بالا نیست چراکه حتی اهدای هزینه خرید یک کیسه سیمان و یا گچ و یا هزینه های دیگر خود به افزایش خدمات حوزه مسکن برای نیازمندان کمک می کند.

وی یادآورشد: کمیته امداد امام (ره) آمادگی دارد در صورت تأمین زمین برای مددجویان فاقد مسکن واجد شرایط در روستاها، واحد مسکونی احداث کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید