جزییات خبر

یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۷
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۳۰۱۴
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

اولین جلسه کارگروه همیاری و خدمت‌رسانی دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد

(یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۱۷

اولین جلسه کارگروه همیاری و خدمت‌رسانی دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور دستگاه‌های عضو به میزبانی کمیته امداد خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با اشاره به اهمیت برگزاری جشن دهه مبارک فجر گفت: هدف از برگزاری این کارگروه، همیاری و بیشتر به محرومین، توسط اعضای این کارگروه است.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با مشارکت دستگاه‌های عضو این کارگروه، حلاوت و طعم خدمت‌رسانی ویژه را به محرومین بچشانیم.
الهی راد بابیان اینکه نهاد مقدس امداد با همه توان در خدمت نیازمندان است، بیان کرد: این نهاد از دستگاه‌های خدمات رسان در عرصه‌های مختلف، است.
وی سال ۹۸ را از سال‌های پرکار این نهاد عنوان کرد و ادامه داد: هم‌اکنون بیش از دو هزار واحد مسکونی مددجویان توسط این نهاد در استان در حال احداث است و همچنین دو هزار واحد مددجویان نیز طی امسال تعمیرات و بازسازی‌شده است.
وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ترویج فرهنگ نیکوکاری در استان در حال انجام است و البته می‌توان از ظرفیت این ایام نیز در جهت ترویج فرهنگ اکرام ایتام و توسعه تعداد حامیان استفاده کرد.
الهی راد با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در حمایت از محرومین و نیازمندان گفت: هم‌اکنون بیش ۵۵ هزار خانوار با جمعیت بیش از ۱۰۱ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند که اقدامات خوبی در خدمت‌رسانی به این افراد انجام‌شده است. معاون فرهنگی کمیته امداد استان نیز به برگزاری برنامه‌های متنوع ویژه گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: برگزاری جشنواره‌های متنوع باهدف شناساندن تأثیرات خدمات این نهاد به مردم‌ ازجمله اقدامات این کارگروه است.
حسین یوسفی به برگزاری برنامه محوری در مناطق روستایی محروم نیز اشاره کرد و ادامه داد: سال گذشته نیز خدمات خوبی به محرومین انجام‌شده است.
وی برگزاری برنامه کاروان سلامت در مناطق روستایی طی سال گذشته را مناسب ارزیابی کرد و خواستار ادامه این برنامه‌ها طی امسال در این حوزه شده است.
یوسفی همچنین به برگزاری برنامه‌های ویژه با محوریت تبیین اسلام ویژه خانواده‌های تحت حمایت در کانون‌های این نهاد اشاره کرد و ادامه داد: برنامه‌های کاروان زیارتی ویژه شوق زیارت نیز برای مددجویان در این ایام انجام می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید