جزییات خبر

یکشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۸۸۰
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد الموت غربی:

اهدای 244 میلیون تومان جهیزیه به هشت نوعروس

(یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸) ۰۸:۵۶

رئیس کمیته امداد الموت غربی گفت: با تعامل انجام شده با مجموعه سپاه، 244 میلیون تومان جهیزیه به هشت نوعروس تحت حمایت اهداء شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد جهانگرد بیان کرد: یکی از برنامه های کمیته امداد در حمایت از مددجویان پرداخت کمک هزینه ازدواج به فرزندان مددجو است.

وی ادامه داد: این کمک شامل هدیه ازدواج به پسران تحت حمایت و کمک هزینه جهیزیه برای دختران تحت حمایت است.

رئیس کمیته امداد الموت غربی اضافه کرد: با تعامل انجام شده با مجموعه سپاه، 244 میلیون تومان جهیزیه به هشت نوعروس تحت حمایت اهداء شد.

وی توضیح داد: به ازای هر پرونده 15 قلم کالای اساسی به ارزش 30 میلیون تومان به همراه دو میلیون و 500 هزار تومان  نقد و یک کارت هدیه 500 هزار تومانی اهداء شد.

وی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم از ظرفیت های مختلف درون و برون سازمانی برای خدمت به نیازمندان استفاده کنیم از این رو دست هر نیکوکاری را که برای خدمت به نیازمندان گام برمی دارد، می فشاریم.

جهانگرد عنوان کرد: میزان کمک های این نهاد با نیاز محرومان فاصله زیادی دارد و تلاش می کنیم این فاصله را با مشارکت مردم نیکوکار کاهش دهیم لذا عموم مردم مومن و نیکوکار استان می توانند کمک های خود برای تهیه جیهزیه دختران نیازمند از طریق طرح کوثر کمیته امداد به این عزیزان اهداء کنند تا بتوانیم زمینه آغاز زندگی شایسته ای را برای آنان فراهم کنیم.

وی یادآورشد: کد اختصاصی # 0288*8877* برای کمک به نیازمندان الموت شرقی تعریف شده است از این رو عموم مردم نیکوکار می توانند از طریق شماره گیری این کد، برای کمک به نیازمندان این منطقه اقدام کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید