جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۸۳۸
گزارشگر : ۸۰
با مشارکت سه تن از خیران انجام شد؛

پرداخت هزینه خرید و پیوند کلیه یک فرزند مددجو

(چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸) ۱۱:۵۸

رئیس کمیته امداد آوج گفت: با مشارکت سه تن از خیران؛ هزینه خرید و پیوند کلیه فرزند یکی از مددجویان تحت حمایت تأمین شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ غلامحسن افتخاری بیان کرد: یکی از رسالت های مهم کمیته امداد ایجاد پل ارتباطی میان نیازمندان و نیکوکاران است.

وی ادامه داد: ممکن است فرد نیکوکاری بخواهد به نیازمندی کمک کند ولی نیازمند واقعی را نمی شناسد که در چنین مواقعی کمیته امداد امام (ره) هم می تواند مبلغ کمک را دریافت و برای نیازمند هزینه کند و هم می تواند، فرد نیازمند کمک را به نیکوکاران معرفی کند.

رئیس کمیته امداد آوج اضافه کرد: برای حضور و مشارکت مردم در عرصه کمک رسانی به نیازمندان هیچ محدودیت و مانعی وجود ندارد بلکه تنها خط قرمز ما حفظ آبرو، کرامت و عزت نفس مددجویان و ارائه کمک به آنان با در نظر گرفتن این نکته مهم ارائه می شود.

وی افزود: در واقع کمیته امداد با سرمایه اعتماد عمومی برای خدمت به نیازمندان و سایر افراد جامعه تلاش می کند، نیازمندان و نیکوکاران از این خدمات بهره مند می شوند و در کنار این خدمات، بستر آسیب های اجتماعی کاهش می یابد که خود این مهم به افزایش امنیت و آرامش در جامعه کمک می کند.

افتخاری با اشاره به طرح های مختلف کمیته امداد اظهارکرد: طرح های مختلف کمیته امداد براساس نیت های مردم تهیه شده تا افراد به فراخور نیتی که دارند در طرح تعریف شده مشارکت کنند.

وی توضیح داد: از مدتی پیش فرزند یکی از مددجویان به واسطه بیماری کلیه در رنج بود که در نهایت نظر پزشکان بر ضرورت پیوند کلیه بر ای وی بود ولی موضوع تأمین هزینه های مالی مانع بزرگی در برابر  اجرای نظر پزشکی بود.

رئیس کمیته امداد آوج اعلام کرد: این موضوع برای چند تن از خیران طرح شد که در نهایت با مشارکت سه تن از خیران؛ هزینه خرید و پیوند کلیه فرزند مددجوی تحت حمایت تأمین شد.

وی خاطرنشان کرد: برای تأمین هزینه خرید و پیوند کلیه این فرزند مددجو، سه نفر شامل دو آقا و یک خانم نیکوکار مبلغ  35 میلیون تومان مساعدت کردند.

افتخاری یادآورشد: در کمیته امداد امام (ره) این امکان وجود دارد که حتی کمک های مردم برای نیازمندان منطقه و روستایی خاص هزینه شود از این رو عموم نیکوکاران می توانند از طریق کد مهربانی # 0284*8877* کمک های خود را به نیازمندان اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید