جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۸۲۵
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد قزوین:

سهم 20 درصدی فرهنگیان در میان حامیان اکرام ایتام و محسنین

(سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۰۱

رئیس کمیته امداد قزوین گفت: در حال حاضر 20 درصد از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در شهر قزوین را فرهنگیان تشکیل می‌دهند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین کشاورز حسین آبادی در مراسم آغاز بکار "مرکز نیکوکاری شهید حمید سیاهکلی مرادی" در آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین بیان کرد: طرح های اکرام ایتام و محسنین با هدف حمایت هرچه بیشتر از ایتام و فرزندان دارای سرپرست بیمار صعب العلاج و ... اجرا می شود.

وی ادامه داد: اقشار مختلف مردم در طر حهای اکرام ایتام و محسنین مشارکت دارند که نشان دهنده وجود فرهنگ انفاق و نوع دوستی در میان مردم است  البته این طرح ها تنها بستر خیر را برای مردم آماده کرده که برای این منظور طرح های مختلف تدارک دیده شده است.

رئیس کمیته امداد قزوین اعلام کرد: در حال حاضر 20 درصد از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در شهر قزوین را فرهنگیان تشکیل می دهند.

وی افزود: مرکز نیکوکاری ظرفیت گران سنگی برای به میدان آوردن توانایی های مختلف افراد برای خدمت به نیازمندان است.

کشاورز حسین آبادی اضافه کرد: مرکز نیکوکاری در آموزش و پرورش ضمن فعالیت در امر خدمت رسانی به نیازمندان به گسترش فرهنگ انفاق و نیکوکاری در میان دانش آموزان کمک می کند تا این فرهنگ در میان آینده سازان جامعه نهادینه شود.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام (ره) هیچ گونه دخالتی در امور مرکز نیکوکاری ندارد بلکه حضور این نهاد تنها به عنوان کمک کننده برای آغاز کار است و بعد از آن اعضای مرکز نیکوکاری که از اقشار مختلف و معتمدان محلی هستند، درآمدزایی و هزینه کرد کمک های مردمی را در این مرکز پیگیری می کنند.

رئیس کمیته امداد قزوین یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند در محلات و مناطقی که مرکز نیکوکاری وجود ندارد، چنین مرکزی را برای خدمت به نیازمندان و محرومان ایجاد کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید