جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۴۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۸۲۳
گزارشگر : ۸۰

چهل و ششمین مرکز نیکوکاری در قزوین آغاز به کار کرد

(سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸) ۰۹:۴۵

چهل و ششمین مرکز نیکوکاری تحت عنوان "مرکز نیکوکاری شهید حمید سیاهکلی مرادی" در آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین آغاز به کار کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ معاون پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین در مراسم آغازبکار این مرکز نیکوکاری بیان کرد: سیره و روش ائمه معصومین دستگیری از محرومان بوده و زیباترین رفتار برای ما جاری کردن خنده بر لبان هموطنان و داشن آموزان نیازمند است.

علیرضا طاهری زاده ادامه داد: قدم برداشتن در مسیر کمک رسانی به همنوعان توفیق الهی می خواهد که باید قدر این فرصت را بدانیم، این پولی که در این راه پرداخت می کنیم، چند برابر آن را از خداوند سبحان دریافت خواهیم کرد.

در ادامه مسئول انجمن اولیاء مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: آغاز بکار نخستین مرکز نیکوکاری در آموزش و پرورش استان را باید به فال نیک بگیریم.

محسن حق شناس اضافه کرد: اگر دو دانش آموز در یک کلاس وضعیت مالی هم کف نداشته باشند، نمی توان از دانش آموز ضعیف انتظار وضعیت تحصیلی خوبی را داشت.

وی افزود: باید با احساس مسئولیت تلاش کنیم تا با ایجاد مرکز نیکوکاری برای بهبود وضعیت زندگی و تحصیل فرزندان و دانش آموزان نیازمند گام برداریم.

مسئول انجمن اولیاء مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین یادآورشد: رسیدگی به نیازمندان و محرومان وظیفه اخلاقی، انسانی و شرعی است از این رو نباید نسبت به گره های زندگی برخی از افراد در جامعه بی تفاوت باشیم.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۹۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید