جزییات خبر

یکشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۷۹۶
گزارشگر : ۸۰
طی هشت ماهه سال جاری رقم خورد؛

پرداخت بیش از چهار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در شهرستان آوج

(یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۵۷

رئیس کمیته امداد آوج گفت: طی هشت ماهه سال جاری چهار میلیارد و 858 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در شهرستان آوج پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ غلامحسن افتخاری توانمندسازی را سیاست محوری برنامه های امداد، دانست و بیان کرد: اجرای سیاست توانمندسازی مددجویان متکی بر همکاری عوامل برون سازمانی و درون سازمانی است.

وی ادامه داد: در بخش درون سازمان موضوع اصلی مهارت آموزی مددجویان است چراکه مددجو بدون داشتن مهارت نمی تواند در بازار کار حضور داشته باشد.

رئیس کمیته امداد آوج اضافه کرد: طی هشت ماهه سال جاری 221 نفر از مددجویان آموزش فنی حرفه ای دیده اند که شرکت کنندگان در این دوره ها پس از شرکت در آزمون مدرک مهارت آموزی دریافت کرده اند.

وی افزود: طی هشت ماهه سال جاری چهار میلیارد و 858 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در شهرستان آوج پرداخت شده که منتج به اشتغال 141 مددجو شده است.

افتخاری خاطرنشان کرد: در این مدت 107 فقره تسهیلات اشتغال زایی از محل منابع بانکی  به مبلغ 433 میلیون تومان و 34 فقره تسهیلات اشتغال زایی از محل صندوق امداد ولایت به مبلغ 523 میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.

وی اظهارکرد: کمیته امداد امام (ره) با توجه به اهمیت موضوع اشتغال زایی، بسته تشویقی را برای کارفرمایان و فعالان عرصه اقتصادی ارائه کرده است که براین اساس بیمه مددجوی بکارگیری شده به مدت دو سال از سوی کمیته امداد امام (ره) پرداخت می شود و کارفرما از پرداخت بیمه معاف می شود.

رئیس کمیته امداد آوج یادآورشد: کارفرمایان در صورت اشتغال مددجویان می توانند به تناسب شرایط تا سقف 50 میلیون تومان از تسهیلات کارفرمایی بهره مند شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید