جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۷۳۰
گزارشگر : ۸۰
طی هشت ماهه سال جاری صورت گرفت؛

کمک 9 میلیارد تومانی مردم استان قزوین به ایتام و محسنین

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۴:۰۳

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم استان قزوین طی هشت ماهه سال جاری بیش از 9 میلیارد تومان به فرزندان تحت حمایت در طرح اکرام ایتام و محسنین مساعدت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرزاد فرهادی در مراسم تجلیل از پرستاران حامی طرح اکرام ایتام و محسنین که به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و با حضور در بیمارستان‌های شهر قزوین انجام شد، بیان کرد: طرح اکرام ایتام یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین طرح های کمیته امداد است و لطف خدای متعال شاهد حضور اقشار مختلف مردم در این طرح هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر هزار و 614 فرزند یتیم در استان قزوین تحت حمایت هستند که 14 هزار و 226 حامی در طرح اکرام ایتام حمایت مادی و معنوی از این عزیزان را برعهده دارند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در طرح اکرام محسنین نیز دو هزار و 958 فرزند با همکاری شش هزار و 152 حامی تحت حمایت این نهاد هستند.

وی افزود: برای حمایت از ایتام نیاز به درآمد آن چنانی و ثروت های کلان نیست چراکه همه مردم می توانند تنها 10 هزار تومان به ایتام و محسنین کمک کنند.

فرهادی خاطرنشان کرد: مردم استان قزوین طی هشت ماهه سال جاری بیش از 9 میلیارد تومان به فرزندان تحت حمایت در طرح اکرام ایتام و محسنین مساعدت کرده اند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: در حال حاضر با ایجاد بسترهای لازم، هر حامی کمک خود را به طور مستقیم به شماره حساب یتیم تحت حمایت خود واریز می کند.

وی تصریح کرد: در طرح اکرام ایتام و سایر طرح های این نهاد ریالی از مبالغ اهدایی مردم نه تنها در خارج از استان هزینه نمی شود، بلکه حتی کمک مردم براساس نیت اهداء کننده هزینه می شود یعنی اگر نیکوکاری برای درمان نیازمندی کمک کند این مبلغ برای همان بیمار و همان موضوع هزینه می شود.

فرهادی گفت: کسانی که در طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت مادی و معنوی فرزندان نیازمند را برعهده می گیرند ، به تناسب شرایط خود می توانند مبلغ اهدایی را افزایش و یا کاهش دهند و هیچ محدودیتی برای  تعیین رقم وجود ندارد چراکه سطح مبلغ اهدایی از سوی خود حامی تعیین می شود.

وی یادآورشد: عموم مردم استان می توانند کمک های خود را به نیازمندان از طریق کد دستوری #028*8877* به محرومان اهدا کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید