جزییات خبر

سه شنبه / ۱۰ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۶۸۰
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

برای خدمت به محرومان با همه دلسوزان همکاری داریم

(سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۰۲

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اساس حضور در دستگاه ها و مراکز مختلف را خدمت به مردم دانست و گفت: برای خدمت به محرومان و نیازمندان با همه دلسوزان و خدمتگذاران صادق در هر دستگاه یا نهادی و با اقشار مختلف مردم همکاری می کنیم چراکه هدف ما رفع فقر و محرومیت از جامعه است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی در نشست مشترک با سازمان بسیج سازندگی استان قزوین بیان کرد: کمیته امداد آماده همکاری و تعامل با بسیج سازندگی برای ارائه خدمت به نیازمندان است.

وی ادامه داد: وظیفه همه مسئولان این است که تلاش کنند تا سفره مردم کوچک نشود، خدمت رسانی به مردم اصل و اساس تشکیل و فعالیت هر سازمان یا نهادی است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: کار خدمت رسانی در نهادی چون کمیته امداد امام خمینی (ره) با ظرافت ها و حساسیت های خاص خود همراه است چراکه بخشی از خدمات این نهاد به طور مستقیم به مددجویان است و بخش دیگری از خدمات این نهاد به کاهش مشکلات و آسیب ها در حوزه های مختلف مرتبط می شود.

وی تصریح کرد: برای خدمت به محرومان و نیازمندان با همه دلسوزان و خدمتگذاران صادق در هر دستگاه یا نهادی و با اقشار مختلف مردم همکاری می کنیم چراکه هدف ما رفع فقر و محرومیت در جامعه است.

مومنی عنوان کرد: امروز وظیفه داریم روحیه امداد گری و فرهنگ نوع دوستی را در جامعه رواج دهیم تا با مشارکت اقشار مختلف به هدف محرمیت زدایی دست یابیم.

وی اظهارکرد: موضوع توانمندسازی یک سیاست جدی و مهم در کمیته امداد امام (ره) است از این رو ضمن پرداخت تسهیلات اشتغال زایی، بسته های تشویقی برای کارفرمایان فعال است تا فعالان عرصه تولیدی با بکارگیری مددجویان تحت حمایت از مشوق های این بسته بهره مند شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تأکید کرد: پرداخت تسهیلات اشتغال زایی براساس ضوابط صورت می پذیرد و مددجویان تحت حمایت و بسیجیان نیازمند و فاقد شغل با رویکرد مشاغل جدید و نوآور و در اولویت پرداخت تسهیلات هستند.

وی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه انتخابات هستیم، کار خدمت به مردم را با جدیت ادامه می دهیم و تاکنون اجازه استفاده از امکانات این نهاد به هیچ کسی نداده ایم و از این پس هم با جدیت بی طرفی خود را حفظ خواهیم کرد و حتی اجازه فعالیتی را نخواهیم داد که شائبه حمایت له یا علیه کسی را تداعی کند.

مومنی توضیح داد: حتی در فضای زندگی شخصی نیز تلاش می کنیم تا اصل و اساس انتخابات که مربوط به نظام است با حضور و مشارکت مردم در نقطه بالایی رقم بخورد تا سرفرازی کشور را در عرصه های مختلف به خصوص بین المللی شاهد باشیم.

وی یادآورشد: کمیته امداد امام (ره) مرکز، منبع و محور خدمت به مردم است و کسی که در چنین عرصه ای وقت گذاری کند، زمانی را برای سایر کارها پیدا نخواهدکرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید