جزییات خبر

دوشنبه / ۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۶۶۹
گزارشگر : ۸۰
معاون کمیته امداد استان قزوین:

خسارت وارده به طرح های اشتغال 268 مددجو جبران شد

(دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸) ۱۱:۳۷

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: با پیگیری های انجام شده یک میلیارد و 334 میلیون تومان به 268 مددجو که طرح های اشتغال آنها به واسطه بارندگی های فروردین ماه خسارت دیده بودند، پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: یکی از برنامه های کمیته امداد امام (ره) برای ولی نعمتان تحت حمایت، ایجاد بسترهای حمایتی است تا در مواقع خاص بتوانیم خدمات شایسته را به آنها ارائه کنیم.

وی ادامه داد: بر این اساس محل زندگی مددجویان ، دارای بیمه حوادث هستند ولی طرح های اشتغال و محل فعالیت های تولیدی آنها براساس ضوابط ، شامل این بیمه نمی شود لکن با پیگیری های انجام شده، خسارت وارده به طرح های اشتغال زایی مددجویانی که دربارندگی فروردینماه سال جاری دچار خسارت شده بودند، از محل های قانونی مربوط به حوادث غیرمترقبه تأمین شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: براساس ارزیابی های انجام شده در بارندگی های فروردین ماه سال جاری، محل فعالیت و طرح اشتغال  268 نفر از مددجویان تحت حمایت دچار آسیب شد که مورد بازدید کارشناسان کمیته امداد و بیمه قرار گرفت.

وی افزود: پرونده این مددجویان که اکثر آنها در مناطق روستایی زندگی می کنند، در سامانه سجاد ثبت شد و خسارت آنها توسط کارشناسان مربوطه در خارج از کمیته امداد نیز تأیید شد.

صیادی عنوان کرد: پس از اتمام بازدید کارشناسان و انجام پیگیری های لازم از طریق  کمیته امداد استان، سازمان جهاد کشاورزی استان  و استانداری قزوین، مبلغ یک میلیارد و 334 میلیون تومان بابت جبران خسارتهای وارده از سوی سازمان مدیریت بحران استانداری قزوین به این 268 مددجو پرداخت شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید