جزییات خبر

شنبه / ۷ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۶۱۷
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد آوج خبرداد:

جمع آوری 225 میلیون تومان زکات در شش روستا

(شنبه ۷ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۳۰

رئیس کمیته امداد آوج گفت: در شش روستای شهرستان آوج بیش از 225 میلیون و 684 هزار تومان زکات جمع آوری شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ غلامحسن افتخاری بیان کرد: جمع آوری زکات در اقصی نقاط شهرستان آوج در جریان است تا بتوانیم این فرهنگ دینی و اجتماعی را در جامعه نهادینه کنیم.

وی ادامه داد: تجربه نشان داده مردم با اطلاع از قوانین، قواعد و مقررات در اجرای آن نیز به طور جدی حضور و مشارکت خواهند داشت بنابراین همواره تلاش کرده ایم با همراهی و مشارکت مردم در ارائه خدمات به محرومان گام برداریم.

رئیس کمیته امداد آوج اضافه کرد: در راستای ترویج امر زکات از شش روستای شهرستان آوج بیش از 225 میلیون و 684 هزار تومان زکات جمع آوری شد.

وی افزود: در روستای آبدره در مجموع 10 میلیون و 250 هزار تومان زکات جمع آوری شد که زکات دهندگان این مبلغ را به نیت محرومان پرداخت کردند.

افتخاری خاطرنشان کرد: در روستای استلج از 39 میلیون و 755 هزار تومان زکات جمع آوری شده، زکات دهندگان 38 میلیون و 125 هزار تومان را به پروژه های عمرانی عام المنفعه روستای خود اختصاص داده و یک میلیون و 630 هزار تومان را برای محرومان تخصیص دادند.

وی تصریح کرد: در روستای حصار ولیعصر زکات دهندگان از 161 میلیون و 530 هزار تومان زکات پرداختی 159 میلیون و 530 هزار تومان را به پروژه های عمرانی عام المنفعه روستا و دو میلیون تومان را برای پرداخت به محرومان اختصاص دادند.

رئیس کمیته امداد آوج اظهارکرد: زکات دهندگان روستای پرسپانج نیز مبلغ هفت میلیون و 200 هزار تومان زکاتشان را برای پروژه های عمرانی روستا، و زکات دهندگان روستای اروان و قوزلو نیز به ترتیب چهار میلیون و دو میلیون و 949 هزار تومان زکات خود را برای کمک به محرومان اختصاص دادند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید