جزییات خبر

یکشنبه / ۱ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۵۱۹
گزارشگر : ۸۰
در جشن گلریزان اسفرورین صورت گرفت؛

جمع‌آوری بیش از 67 میلیون تومان کمک مردمی برای نیازمندان

(یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸) ۰۹:۱۴

در جشن گلریزان محلی شهر اسفرورین که با حضور اقشار مختلف مردم در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد، حاضران 67 میلیون و 220 هزار تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امام جمعه اسفرورین در این مراسم با تقدیر از حضور اقشار مختلف بیان کرد: هر قدم خیری که برای کمک به هم وطنان نیازمند برداریم در واقع برای آخرت خودمان سرمایه گذاری کرده ایم.

حجت الاسلام محمد حسین شهبازی ادامه داد: باید با اندیشه و فکر موقتی و فانی بودن، دنیا را درک کنیم تا برای ساخت آینده خویش آماده شویم اگر چنین شد، خدا محوری در کار و اندیشه ما جاری و ساری می شود.

وی با اشاره به سوره "عصر" اضافه کرد: در آیات مختلف بر کسب عمل صالح تأکید شده است اگر به واقع به دنبال عمل صالح باشیم و این رویکرد را به صورت جامع و کامل پیگیری کنیم، به حیات طیبه، دست خواهیم یافت.

در ادامه رئیس کمیته امداد اسفرورین گفت: در حال حاضر 37 یتیم در اسفرورین تحت حمایت کمیته امداد هستند که 226 حامی بزرگوار حمایت مادی و معنوی این 37 یتیم را برعهده دارند.

کریم کشاورز سیاهپوش خاطرنشان کرد: طی هفت ماهه سال جاری بیش از 146 میلیون تومان از سوی حامیان به ایتام مساعدت شده که میانگین کمک حامیان در هر ماه بیش از 92 هزار تومان و متوسط دریافتی ایتام از محل کمک های حامیان ماهانه بیش از 565 هزار تومان است.

وی عنوان کرد: در طرح اکرام محسنین نیز که فرزندان خانواده های داری سرپرست بیمار صعب العلاج و ... تحت حمایت هستند 84 حامی حمایت از 31 فرزند محسنین را برعهده دارند.

رئیس کمیته امداد اسفرورین توضیح داد: طی هفت ماهه سال جاری بیش از 36 میلیون تومان از سوی حامیان طرح محسنین به فرزندان معنوی شان مساعدت شده که میانگین کمک حامیان در هر ماه بالغ بر 62 هزار تومان و متوسط دریافتی فرزندان محسنین از محل کمک حامیان ماهیانه بیش از 170 هزار تومان است.

در ادامه حاضران 67 میلیون و 220 هزار تومان به صورت نقد و کالا جهت کمک به نیازمندان بخش اسفرورین و همچنین کمک به ساخت مسجد شهر اسفرورین مساعدت کردند.

همچنین 10 نفر از حاضران به جمع حامیان در طرح اکرام ایتام برای حمایت از 15 یتیم پیوستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید