جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۲۷۴
گزارشگر : ۸۰
معاون کمیته امداد استان قزوین خبر داد:

بهره‌مندی 3800 دانش‌آموز و 300 دانشجو از خدمات فرهنگی و تحصیلی کمیته امداد قزوین

(یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۳

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: 3800 دانش‌آموز و 300 دانشجو از خدمات فرهنگی و تحصیلی کمیته امداد قزوین بهره‌مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام محمود مولایی بیان کرد: کمیته امداد با هدف بهبود وضعیت زندگی خانواده‌های تحت حمایت خدمات مختلفی را به مددجویان ارائه می کند که برخی از این خدمات در دوره‌های کوتاه مدت و برخی در میان مدت و دازمدت به ثمر می نشیند.

وی ادامه داد: در واقع همه فعالیت های فرهنگی کمیته امداد امام (ره) سرمایه گذاری برای میان مدت و بلند مدت است چراکه تلاش می کنیم تا نیازمندی مالی بستری برای فقر فرهنگی نشود.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: وقتی بستر ارتقای تحصیلی فرزند مددجو فراهم شود، فقر در خانواده مورثی نشده و باقی نمی ماند و فرزندان این خانواده ها با کسب جایگاه شایسته در جامعه برای کمک به خانواده نیز قابل اتکاء خواهد بود.

وی افزود: در حال حاضر سه هزار و 813  نفر از فرزندان مددجویان در مقاطع مختلف ابتدایی تا متوسطه تحصیل می کنند و همچنین 300 دانشجو نیز در مقاطع مختلف تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند و از خدمات مختلف این نهاد بهره مند هستند.

حجت الاسلام مولایی عنوان کرد: از خیران و نیکوکاران عزیز دعوت می کنیم تا برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند وارد عرصه شوند البته کمک به دانش آموزآن نیازمند منحصر به اهدای کمک مالی نیست و فرهنگیان عزیز می توانند با حضور در دوره های آموزش دروس تقویتی، دانش آموزان تحت حمایت را در ارتقای تحصیلی کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: برای محرومیت زدایی باید کار فرهنگی را جدی گرفت چراکه سایر اقدامات نیز با پیوست فرهنگی به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: عموم مردم نیکوکار برای مشارکت در آموزش دروس مددجویان می توانند به دفاتر کمیته امداد امام (ره) مراجعه کرده و یا کمک های مالی خود را از طریق مراجعه حضوری و یا کد مهربانی # 028*8877* به نیازمندان اهدا کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید