جزییات خبر

شنبه / ۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۲۴۸
گزارشگر : ۸۰
معاون کمیته امداد استان قزوین:

مددجویان برای سرمای زمستان آماده شدند/ توزیع 520 دستگاه بخاری گازی

(شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: همزمان با آغاز فصل سرما و برودت هوا، کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین تعداد 520 دستگاه بخاری گازی میان مددجویان تحت حمایت فاقد وسایل گرمایشی توزیع کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: یکی از اقدامات کمیته امداد امام (ره) ایجاد بسترهای زندگی شایسته برای مددجویان است از این رو از اواخر فصل گرما، موضوع تأمین بخاری برای فصل سرما در دستور کار کمیته امداد استان قزوین قرار گرفت.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز فصل سرما و برودت هوا، کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین تعداد 520 دستگاه بخاری گازی میان مددجویان تحت حمایت فاقد وسایل گرمایشی توزیع کرد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: ارزش 520 دستگاه بخاری گاز

بیش از 211 میلیون و 643 هزار تومان است که 260 دستگاه به مناطق محروم و 260 دستگاه به سایر مناطق اختصاص یافت.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام (ره) خدمات مختلفی را به مددجویان به صورت مستمر ارائه می کند، به عنوان نمونه می توان به بهره مندی 63 فرزند مددجو از خدمات تسهیل در حوزه نظام وظیفه، پرداخت بیش از یک میلیارد و 206 میلیون تومان کمک موردی به 6 هزار و 786 نیازمند ، معافیت 433 مددجو از پرداخت بهای انشعابات و هزینه های مربوط به شهرداری و اقداماتی از این دست اشاره کرد.

صیادی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند از طریق مراجعه به دفاتر کمیته امداد و یا از طریق کد مهربانی # 028*8877* به نیازمندان و محرومان کمک کنند و حتی این امکان نیز وجود دارد که نوع کمک خود را انتخاب کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید