جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۲۰۶
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد رامند خبرداد:

حمایت 340 حامی از 41 یتیم رامندی

(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۹

رئیس کمیته امداد رامند گفت: در حال حاضر 340 حامی طرح اکرام ایتام برای حمایت از 41 یتیم رامندی با کمیته امداد همکاری دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسن افشار ، طرح اکرام ایتام را یکی از طرح های موفق کمیته امداد دانست و بیان کرد: در حال حاضر 340 حامی طرح اکرام ایتام برای حمایت از 41 یتیم رامندی با کمیته امداد همکاری دارند.

وی ادامه داد: به لطف خدای متعال و همت مردم نیکوکار بخش رامند، یتیم بدون حامی در این بخش نداریم، و میانگین کمک حامیان به ایتام رامندی ماهیانه بیش از 32 هزار تومان و میانگین دریافتی ایتام از محل کمک های حامیان ماهیانه بیش از 274 هزار تومان است.

رئیس کمیته امداد رامند عنوان کرد: مردم نیکوکار رامند طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از 67 میلیون تومان به ایتام تحت حمایت کمک کرده اند که بیش از 60 میلیون تومان آن نقدی بوده است.

وی افزود: مشارکت مردم نیکوکار رامند طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از 678 میلیون تومان بوده است که از این میزان بیش از 53 میلیون تومان صدقه، بیش از 57 میلیون تومان اطعام نیازمندان، بیش از 51 میلیون تومان نذر و قربانی و بیش از 46 میلیون تومان مشارکت در طرح احسان حسینی بوده است.

افشار عنوان کرد: مردم نیکوکار رامند دراین مدت بیش از پنج میلیون تومان در طرح کوثر (کمک به تأمین جهیزیه نیازمندان)، بیش از شش میلیون تومان برای کمک به تأمین لوازم ضروری زندگی نیازمندان و بیش از 57 میلیون تومان برای کمک به سیل زدگان مشارکت داشته اند.

وی تصریح کرد: مردم نیکوکار رامند در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 31 میلیون تومان به فرزندان تحت حمایت طرح محسنین مساعدت کرده اند که حامیان این طرح در رامند 104 نفر هستند که حمایت از 37 فرزند تحت حمایت این طرح را بر عهده دارند.

رئیس کمیته امداد رامند یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود به نیازمندان رامند را در هر ساعتی از شبانه روز از طریق کد مهربانی # 02814*8877* اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۹۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید