جزییات خبر

سه شنبه / ۲۵ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۹۶۵۲
گزارشگر : ۸۰
طی سال 97 صورت گرفت؛

پرداخت 11 میلیارد تومان وام ضروری به نیازمندان

(سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۱۸

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان قزوین گفت: طی سال 97 بیش از 11 میلیارد و 610 میلیون تومان وام قرض الحسنه ضروری به سه هزار و 692 مددجو و نیازمند استان قزوین پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ امیر خوش نیت بیان کرد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با رویکرد ارائه خدمات بانکی قرض الحسنه به نیازمندان تأسیس شده و از اقدامات نیکوکارانه خیرین حمایت میکند.

وی ادامه داد: این صندوق تلاش خود را بر ارائه خدمات قرض الحسنه واقعی و مبتنی بر موازین شرعی و سیاست های ابلاغی کمیته امداد قرار داده است.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین گفت: طی سال 97 بیش از 11 میلیارد و 610 میلیون تومان وام قرض الحسنه ضروری به سه هزار و 692 مددجو و نیازمند استان قزوین پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: این تعداد وام پرداختی همگی تحت عنوان وام ضروری بوده ، بنابراین ارقام مذکور به غیر از تسهیلات خود اشتغالی و مسکن بوده است.

خوش نیت خاطرنشان کرد: صندوق امداد ولایت با هدف پرداخت تسهیلات و روان سازی منابع مالی مورد نیاز مددجویان در سه زمینه  وامهای ضروی، اشتغال و مسکن می فعالیت می کند.

وی اعلام کرد: تا سال 97 میزان کارمزد دریافتی برای تسهیلات پرداختی چهار درصد بوده که در سال 98 این کارمزد به صفر رسیده است تا تسهیلات و وام پرداختی به معنای واقعی قرض الحسنه باشد.

خوش نیت یادآورشد: صندوق امداد ولایت آمادگی دارد تا با پذیرش سپرده های نیکوکاران، تسهیلات قرض الحسنه را از محل این منابع به افراد معرفی شده از سوی همان سپرده گذاران پرداخت کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید