جزییات خبر

شنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۹۵۸۳
گزارشگر : ۸۰
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین خبر داد:

بهره مندی هزار و 158 خانواده تحت حمایت از کمک هزینه اجاره مسکن طی سال 97

(شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۳۷

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال 97 برای حمایت از مددجویان مستاجر، به هزار و 158 خانواده کمک هزینه اجاره مسکن پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: کمیته امداد امام (ره) تلاش می کند تا خدمات متناسب با نیاز مددجویان را به آنان ارائه کند از این رو خدمات امروز همچون گذشته محدود به کمک هزینه معیشت نیست.

وی ادامه داد: یکی از خدماتی که به مددجویان ارائه می شود پرداخت کمک هزینه اجاره مسکن به مددجویان است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: طی سال 97 برای حمایت از مددجویان مستاجر، به هزار و 158 خانواده کمک هزینه اجاره مسکن پرداخت شده است.

وی افزود: برای این تعداد از مددجویان بیش از 901 میلیون تومان اجاره پرداخت شده که بیش از 380 میلیون تومان از محل کمک های مردمی و مابقی از منابع داخلی امداد بوده است.

صیادی عنوان کرد: همچنین 15 مددجوی مستأجر که از خدمت کمک هزینه اجاره مسکن بهره مند شده اند در مناطق محروم ساکن هستند.

وی گفت: در حال حاضر کمیته امداد امام (ره) استان قزوین تلاش می کند تا با برنامه ریزی مشخص و اختصاص تسهیلات مختلف مددجویان فاقد مسکن را خانه دار کند ولی با توجه به محدودیت های اعتباری، امکان خانه دار کردن همه مددجویان فاقد  مسکن وجود ندارد بنابراین به مددجویان مستأجر کمک هزینه اجاره مسکن پرداخت می شود و درحال حاضر  48 نفر از مددجویان در نوبت دریافت این خدمت هستند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: براساس برنامه ریزی های انجام شده و اقدامات به عمل آمدهدر زمینه ساخت، تعمیر و نوسازی مسکن مددجویی، ان شاالله، تا پایان  سال 99 خانواده مددجوی سه نفره بدون مسکن نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید