جزییات خبر

یکشنبه / ۹ تیر ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۹۳۲۳
گزارشگر : ۸۰

پرداخت کمک هزینه ازدواج به بیش از هزار مددجوی قزوینی در سال 97

(یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۱:۱۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال 97 برای حمایت از نیازمندان 1054 نوعروس تحت حمایت از کمک هزینه جهیزیه این نهاد بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد صیادی بیان کرد: کمیته امداد امام (ره) تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف، بستر ارتقای زندگی محرومان را فراهم کند، یکی از این خدمات کمک به نیازمندان در شرف ازدواج است.

وی ادامه داد: طی سال 97 برای حمایت از نیازمندان 1054 نوعروس تحت حمایت از کمک هزینه جهیزیه این نهاد با مبلغی بالغ بر سه میلیارد و 994 میلیون تومان، بهره‌مند شده‌اند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: از مبلغ مذکور، بیش از یک میلیارد و 420 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج برای 397 نوعروس در مناطق محروم پرداخت شده است

وی افزود: یکی از هزینه های سنگین خانواده ها در زندگی، ازدواج فرزندان است از این رو کمیته امداد امام (ره) تلاش می کند تا بخش کوچکی از این هزینه ها را به مددجویان هدیه دهد تا بستر ازدواج فرزندان مددجویان نیز فراهم شود.

صیادی عنوان کرد: کمیته امداد امام (ره) تلاش می کند با کمک های موردی خلاء های موجود در زندگی مددجویان را پر کند و شرایط را برای زندگی شایسته تر مددجویان فراهم کند.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند با حضور در دفاتر کمیته امداد امام (ره) کمک های خود را برای کمک به تهیه جهیزیه فرزندان مددجویان اهداء کنند  البته برای مشارکت در این کار خیر کد دستوری# 028*8877* نیز به صورت شبانه روزی در دسترس است که عموم مردم نیکوکار می توانند از این طریق کمک های خود را اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید