دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۶۰۹۱
گزارشگر : ۸۰
طی هشت ماهه سال جاری صورت گرفت؛

پرداخت یک میلیارد و 600 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۰۶

طی هشت ماهه سال جاری بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اعضای هیئت امنای امامزاده سیدعلی (ع) قزوین، دیدار و ضمن تقدیر از همکاری هیئت امنا و مردم ساکن این محله با کمیته امداد امام خمینی (ره) بر ضرورت همکاری و تعامل بیشتر برای رفع مشکلات نیازمندان تأکید کرد.

مجید مومنی همراهی معتمدان و بزرگان محله ها ومناطق را یکی از رویکردهای موفق در خدمت رسانی به نیازمندان دانست و بیان کرد: تأسیس مراکز نیکوکاری نیز با هدف استفاده از ظرفیت های منطقه ای در شناسایی محرومان و نیکوکاران و ارائه خدمات شایسته به ولی نعمتان صورت می گیرد.

وی ادامه داد: کسانی که در مناطق مختلف شهر زندگی می کنند به خوبی ظرفیتهای موجود در محله از قبیل تنگناها و مشکلات خانواده های محروم و همچنین نیکوکاران و خیرین ساکن در منطقه را می شناسند و در کنار هم قرار گرفتن این دو ظرفیت به ارتقای خدمت به محرومان منجرمی شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: یکی از مسائلی که در محله ها می تواند مورد پیگیری قرار گیرد کمک به تامین جهیزیه نوعروسان خانواده های محروم است، چراکه گاهی ممکن است دختری به واسطه مشکلات تهیه جهیزیه با مشکلاتی مواجه شود.

وی اضافه کرد: طی هشت ماهه سال جاری بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت پرداخت شده است.

مومنی اعلام کرد: در واقع طی این مدت اقدامات لازم برای پرداخت کمک هزینه ازدواج به 606 مددجو فراهم شده است البته آنچه از سوی این نهاد پرداخت می شود در برابر هزینه ها ناچیزی است ولی تلاش می کنیم گره ای از مشکلات نیازمندان برداریم.

وی تصریح کرد: امامزاده ها یکی از مراکز ثقل فرهنگی و اجتماعی جامعه بر محور دین مداری هستند از این رو لازم است از این ظرفیت نیز برای افزایش خدمت رسانی به نیازمندان استفاده شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: امروز که دشمن تلاش می کند تا با کوچک کردن سفره مردم بستر اختلاف درونی را فراهم کند، شایسته است تلاش جمعی و اتحاد اقشار مختلف برای همدلی و خدمت به نیازمندان بیش از پیش افزون شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۱۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید